PDA

View Full Version : مشکل با فایلهای Temp

سار
پنج شنبه 17 خرداد 1386, 11:59 صبح
هرچی فایلهای Temp در شاخه ی Temporary ASP.NET Files رو پاک میکنم دوباره ساخته میشه و از کدهایی که خودش تبدیل کرده Error می گیره.
Error 8 Member modifier 'public' must precede the member type and name c:\WIN2003\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Temp orary ASP.NET Files\root\95ed79fc\d563577d\App_Web__9ghrsd5.17.c s 271

public controlbin_prfl_viewprofilenav_ascx() {
((System.Web.UI.UserControl)(this)).AppRelativeVir tualPath = "~/ControlBin/PRFL_ViewProfileNav.ascx";
if ((global::ASP.controlbin_prfl_viewprofilenav_ascx. @__initialized == false)) {
global::ASP.controlbin_prfl_viewprofilenav_ascx.@_ _stringResource = this.ReadStringResource();
global::ASP.controlbin_prfl_viewprofilenav_ascx.@_ _initialized = true;
}
}

چطوری میتونم از شر این خطاها خلاص بشم.
چرا موقع Build تو VS خبری از خطا نیست.
هرچی هم فولدر Temp رو پاک میکنم باز همون مشکل وجود داره.

majid_afra222
جمعه 18 خرداد 1386, 08:34 صبح
سلام
صفحه ای رو که روش این خطا رو میده کدش رو اینجا قرار بدید.
همینطور کل متن خطا رو همراه با شماره خطا.
ما هم از این مشکلات عجیب و غریب داشتیم، که بعدا کاشف به عمل اومد که برای نام کلاسهای codebehind باید از یک prefix استفاده کنیم.
مثلا اگه نام کلاس در codebehind صفحه FirstPage بود، اونرو به Test_FirstPage تبدیل کردیم و Inherit صفحه رو هم همینطور.

سار
شنبه 19 خرداد 1386, 09:45 صبح
تشکر، نمیدونم چطور ولی دیگه Error نمیده!!!
در هر حال ممنونم.
فکر کنم یه ه نحوی از توی کش خارج شده شاید کار مدیر شبکه اینجا باشه.

FreeMemon
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 14:02 عصر
با سلام

من هم همین مشکل رو دارم؛ روی سرور شرکت ، دات نت فریم وورک 2 و 3 نصب کردم؛ ظرف مدت 4 روز حجم پوشه هاش شده 16 گیگ !!!
میخاستم ببینم دلیلش چیه که این فایل های موقت ساخته میشه و آیا میشه کاری کرد که این تمپ ها بصورت خودکار پاک بشن یا نه.
ممنون.