PDA

View Full Version : اجرای یک Query هوشمند

nasr
جمعه 21 فروردین 1383, 16:34 عصر
سلام

من یه فرم دارم که روی اون یه کلید قرار دادم با فشار این کلید یه ماکرو اجرا می شه که این ماکرو 5 تا کوری را اجرا می کنه

این کوری ها هم از کاربر یه سوال می پرسند که کار بر باید یه کد در باکس که باز می شه تایپ کنه

البته هر 5 کوری نیاز به همین یه کد را دارند یعنی باید 5 بار یه عدد را تایپ کنه

حالا من می خوام یه TextBox روی فرم قرار بدم که کوری ها به جای این که 5 بار این کد را از کاربر سوال کنند یه بار فقط

کار بر اون عدد را در TextBox داخل فرم تایپ کنه و با زدن کلید کوری ها هم از همون عدد تایپ شده در TextBox روی

استفاده کنند و دیگه MsgBox برای سوال کردن کد باز نشه

با تشکر

combat1964
جمعه 28 فروردین 1383, 22:29 عصر
سلام دوست عزیز
به نظرم اگه توی query ها در قسمت criteria آدرس اون Text Box رو بدی مشکلت حل میشه
مثلا [Forms]![nam]

محسن عینی
شنبه 11 مهر 1383, 15:01 عصر
به نظر من یک فرم مستقل درست کن . بعد همانطوری که دوستمون نوشته در قسمت Criteriaی تمامی کوری ها آدرس textbox رو که روی فرم درست کردی بهشون بده .

صبا9841
دوشنبه 20 آذر 1385, 11:45 صبح
باسلام
لطفا فایل ضمیمه را ببینید. میخواهیم روی فرم با یک باتون (بجای 2 باتون) کوئریها اجرا شوند. متشکرم

صبا9841
شنبه 25 آذر 1385, 09:29 صبح
این فایل را به این صورت انجام دادم اگر زمانی مورد نیاز کسی بود اصلاح شده این فایل ضمیمه شده است. البته اگر کسی روش بهتری میداند لطفاً راهنمایی کند. متشکر

صبا9841
شنبه 25 آذر 1385, 09:31 صبح
این فایل را به این صورت انجام دادم اگر یک روزی مورد نیاز کسی بود اصلاح شده فایل ضمیمه این پست است. البته اگر کسی روش بهتری میداند لطفاً راهنمایی کند. متشکر

محسن عینی
سه شنبه 11 دی 1386, 14:56 عصر
موفق باشید

karmand
چهارشنبه 12 دی 1386, 06:56 صبح
در اجرای کواری برای اینکه کواریهایی که ساختی وجود نداشته باشد . (در کد نویسی باشد) که قسمت کد نویسی را با پسورد ببندی SQL انها را بگیر و در متغیری ذخیره کن و با دستور RUNSQL اجرا کن docmd.runsql