PDA

View Full Version : سوال

SINYORITA
جمعه 18 خرداد 1386, 11:19 صبح
سلام.خواهشا بهم کمک کنین چند روزدیگه امتحان پایان ترم دارم ولی هنوز نتونستم جواب 15 تا تمرینم رو بدست بیارم 3 تا شو براتون میفرستم اگه جوابشو میدونین تو رو خدا کمکم کنین1-چه عائم دیگری در بیسیک برای متغیر ها استفاده میشود(به عنوان مثال با استفاده از$یک متغیر کاراکتری اعلام میشود)2-6 زبان دلخواه در نظر گرفته و صریح یا ضمنی بودن اعلان متغیر ها را گزارش فرمایید2-در همان 6 زبان دلخواه اعلان عملیات چگونه انجام میشود........(تو رو خدا کمک کنین گیر کردم:گریه: )

perfeshnal
جمعه 18 خرداد 1386, 12:28 عصر
سلام دوست من

مگه دوستانی که در این انجمن هستند گام به گام درسی اند که سوال های درسی شما رو حل کنند. :متعجب:

kourosh_ag
جمعه 18 خرداد 1386, 13:23 عصر
سلام
خوب چه اشکالی داره . فکر میکنم که این سایت رو به خاطر این راه انداختن که بتونی تبادل اطلاعات کنی و اعضاء این سایت هم به خاطر همین عضو شدن که بتونن از اطلاعات دیگران استفاده و در صورت امکان به دیگران اطلاعات بدن . به نظر من اگر سوال ایشون مربوط به مباحث این سایت باشه هیچ دلیلی برای کمک نکردن وجود نداره.

SINYORITA
جمعه 18 خرداد 1386, 13:24 عصر
خیلی نامردین مگه چی میشه یه کمکی هم به من فلک زده ی بی نوا بکنین...

peyman1987
شنبه 19 خرداد 1386, 08:31 صبح
دوست عزیز سوال دومت رو بیشتر تشریح کن. درباره سوال اولت هم باید بگم تا اونجایی که یادمه:

$ String
% Integer
& Long
! Single
# Double

SINYORITA
شنبه 19 خرداد 1386, 08:48 صبح
مرسی از محبتت:بوس:در مورد صریح یا ضمنی بودن این توضیحات رو میتونم بدم:در اعلان صریح نام ونوع متغیر صراحتا ذکر میشو به عنوان مثال در پاسکال داریم var a:integerولی در مورد اعلان ضمنی که در بعضی زبانها مثل فرترن وجود داره صراحتا نام ونوع ذکر نمیشه مثلا در فرترن اگه متغیر ها با حروف I,J ,K,L,M,Nبیان بشه از نوع صحیح در غیر این صورت از نوع حقیقیه حالا من میخوام که اینا رو در 6 زبان مختلف بررسی کنم :متفکر: