PDA

View Full Version : کتاب جامع ویژوال بیسیک و بانکهای اطلاعاتی

rezaTavak
جمعه 21 فروردین 1383, 21:01 عصر
سلام

کسی کتاب جامع و کاملی در خصوص برنامه نویسی بانکهای اطلاعاتی در VB داره؟ کتابی که همه چیز را توضیح بده. و فقط ADO را توضیح نده. من بیشتر با خط دستور موافقم.

با تشکر

sh
شنبه 22 فروردین 1383, 00:53 صبح
برنامه نویسی بانکهای اطلاعاتی در ویژوال بیسیک 6 در 21 روز از انتشارات نص بهترین و جامعترین کتاب برای ویژوال بیسیک 6 هست و خیالت راحت باشه که بهتر از اون توی ایران به زبان فارسی نیست

h_rezaei
شنبه 22 فروردین 1383, 07:25 صبح
کتابی که همه چیز را توضیح بده. و فقط ADO را توضیح نده
اگه منظورت از همه چیز سایر data access method ها (مانند DAO,RDO ) هست همون کتابی که شهریار معرفی کرد خوبه گرچه ADO رو خیلی خوب تو ضیح نداده. یه کتاب دیگه هم هست به اسم visual Basic 6 desktop application از کتابهای MCSD (راهنمای exam 70-176) که به فارسی از انتشارات آیلار ترجمه شده . می تونی ADO رو با این تکمیل کنی .(اگر هم خواستی من بخشهایی از کتاب رو تایپ شده دارم .)
ولی حالا چه نیازی به شیوه های قدیمی تر داری؟ :?: و چرا از ADO می خوای استفاده نکنی ؟

بابک زواری
شنبه 22 فروردین 1383, 09:31 صبح
سعی کن از ADO استفاده کنی اولش شاید سخت باشه ولی بعدا برای توسعه روی بانکهایی
مثل SQL Server راحت هستی در ضمن سرعت بیشتری هم داری

rezaTavak
شنبه 22 فروردین 1383, 15:05 عصر
سلام

مرسی از حسن توجه شما. اما من برنامه نویس فاکس پرو هستم و می خوام بیسیک را هم بدونم. میدانید در فاکس بیشتر حالت دستوری دارد.

mehrzad007
دوشنبه 24 فروردین 1383, 00:22 صبح
آقای رضایی میشه اون کتاب تایپ شده یا ای بوک رو برای من بفرستید؟ یا همین جا بگذارید برای دانلود؟

mu_malekzadeh
سه شنبه 16 تیر 1383, 21:26 عصر
لطفا در صورت لزوم کد مربوط به ایجاد رمز بر روی سی دی بوسیله دریافت شماره سریال هارد و شماره سریال بایس را برای من ارسال نمایید.
mu_malekzade@yahoo.com
با تشکر [/list]