PDA

View Full Version : مسابقه شماره 1 سطح پیشرفته

majjjj
شنبه 19 خرداد 1386, 06:39 صبح
با سلام به همگی
لطفا بهترین برنامه نوشته شده خود را اپلود کرده ولینک ان را در این قسمت بگذارید
باتشکر

noorsoft
شنبه 19 خرداد 1386, 16:57 عصر
یه برنامه دارم حجم سورسش 80 مگا بایته
اگه حوصله ی آپلود داشتم برات می فرستم

mehrzad007
شنبه 19 خرداد 1386, 20:23 عصر
این چه مسابقه ایه؟ یعنی چی ؟ من برنامه نوشتم حالا در مورد چی اش مهم نیست؟ بعد ملاک بهترین برنامه چیه؟ بفرستمش برای کی؟‌ حالا شاید ده تا برنامه 80 مگی باشه کی میخواد اینا رو دانلود کنه؟ بعد کی میخواد نظر بده؟

Hossein Bazyan
شنبه 19 خرداد 1386, 21:34 عصر
با سلام به همگی
باتشکر
سلام
خیلی جالبه
مسئول مسابقه کیه ؟ طراح ؟ مصحح؟ جایزه ؟
دوست عزیز خیلی بی خبر وارد شدی

majjjj
یک شنبه 20 خرداد 1386, 06:28 صبح
این چه مسابقه ایه؟ یعنی چی ؟ من برنامه نوشتم حالا در مورد چی اش مهم نیست؟ بعد ملاک بهترین برنامه چیه؟ بفرستمش برای کی؟‌ حالا شاید ده تا برنامه 80 مگی باشه کی میخواد اینا رو دانلود کنه؟ بعد کی میخواد نظر بده؟

با سلام
دوست گرامی معمولا یک فایل 80 مگی رو روی اینترنت اپلود نمیکنن و ملاک بهترین برنامه رو هم بعد از گذاشتن اعضا مشخص میکنم در ضمن من گفته بودم لینک برنامه رو بگذارید تا قابل دسترسی برای کل اعضا باشه

البته اگه جسارت کردم شما ببخشید

mehran8
یک شنبه 20 خرداد 1386, 17:11 عصر
با سلام به همگی
باتشکر

کوشی خبری ازت نیست .
چرا تاپیک بی ارزش می زنی ؟

mehrzad007
یک شنبه 20 خرداد 1386, 20:26 عصر
در ضمن من گفته بودم لینک برنامه رو بگذاری
خب این نباید برای دیدن برنامه دانلود بشه مگه از این لینک ؟

ملاک بهترین برنامه رو هم بعد از گذاشتن اعضا مشخص میکنم
این جمله رو من نفهمیدم یعنی چی. گذاشتن اعضا یعنی چی؟ جسارتا چرا باید ملاک بهترین برنامه آخر کار معلوم بشه ؟ من دوتا برنامه دار(مثال) یکی اش خیلی کاربر پسنده خوش دتسه و... من اینو می فرستم بعد می گن نه عزیزم منظور کارایی برنامه نیست شما باید یه مشکل رو بهینه سازی کنین یا از این قبیل.... خوب تکلیف چیه؟

چرا تاپیک بی ارزش می زنی ؟
خانه از پای بست خراب است...
دوست عزیز یه سوال بی ربط اما منطقی شما چند سالته ؟ کلا مسابقه چیزی رو تو عمرت دیدی؟

mehran8
دوشنبه 21 خرداد 1386, 17:41 عصر
آقای majjjj مثله اینکه کلمه کاربری شما عوض شده .

majjjj
چهارشنبه 23 خرداد 1386, 06:09 صبح
خب این نباید برای دیدن برنامه دانلود بشه مگه از این لینک ؟

این جمله رو من نفهمیدم یعنی چی. گذاشتن اعضا یعنی چی؟ جسارتا چرا باید ملاک بهترین برنامه آخر کار معلوم بشه ؟ من دوتا برنامه دار(مثال) یکی اش خیلی کاربر پسنده خوش دتسه و... من اینو می فرستم بعد می گن نه عزیزم منظور کارایی برنامه نیست شما باید یه مشکل رو بهینه سازی کنین یا از این قبیل.... خوب تکلیف چیه؟

خانه از پای بست خراب است...
دوست عزیز یه سوال بی ربط اما منطقی شما چند سالته ؟ کلا مسابقه چیزی رو تو عمرت دیدی؟

1 با سلام
2 دوست گرامی قصد من این بود که پس از گذاشتن برنامه ها بقیه اعضا انها را دانلود کرده سورس برنامه ها را دیده واشکالات احتمالی برنامه را بیان کنند و یا اگر یک جای برنامه را بهتر بشه نوشت اونو مجددا بگذارن تا هم کسی که برنامه رو نوشته بتونه استفاده کنه وهم سایر اعضا

3 ملاک مسابقه هم برنامه ای بود که کمترین خطا را داشته باشه و کمترین ایراد
4 من 29 سال دارم مسابقه هم ............
5 از بس این مسابقه طرفتار داشت من که منصرف شدم

majjjj
چهارشنبه 23 خرداد 1386, 06:22 صبح
آقای majjjj مثله اینکه کلمه کاربری شما عوض شده .

با سلام
دوست گرامی من چون چند مدتی امکان دسترسی به سایت از خانه رو نداشتم و در محل کار این کار رو انجام میدادم شما فکر کردید کلمه کاربری من عوض شده من که از خیر این مسابقه گذشتم