PDA

View Full Version : (درخواست راهنمایی) در مورد فرم فرستادن email با استفاده از PHP و AJAX

nnabiollahi
یک شنبه 20 خرداد 1386, 03:46 صبح
سلام

من سایتی واسه خودم طراحی می کردم که برای "تماس با من" می خواستم از فناوری AJAX استفاده کنم
با گشتن در اینترنت به این کد ها برخورد کردم :
داونلود (http://rapidshare.com/files/36242847/ajaxContact.zip.html)

من اطلاعات زیادی از scripting ندارم ولی خیلی دوست دارم این کد رو تو سایتم با php اجرا کنم!

لطفا در مورد نحوه نصب و استفاده از این کد من رو راهنمایی کنید!:قلب:

hisitech
یک شنبه 20 خرداد 1386, 09:13 صبح
سلام
اول این فایل index.php رو با یک ادیتور باز کن ....اون خط هایی که توضیحات داده همه رو حذف کن.. (تقریبا خط48 تا 63) حالا از خط 32 تا 45 می تونی عباراتی مثل name یا email یا rega...... رو ببینی بجای اینها فارسیش رو تایپ کن.
حالا همونطور که خودش هم گفته در شاخه ی script فایل contact.php رو با همون ادیتور باز کن و 4 تا متغیر بالای صفحه رو ست کن مثلا بجای $yourEmail = 'user@example.com'; بجای این user@example.com ایمیل خودت رو بگذار ....همین کار رو توی فایل xmlHttpRequest.php هم باید انجام بدی ....همه ی فایل ها رو save کن و ببند و روی سرور آپلود کن ..خوب تو سایتت دکمه ای عکسی لینکی به عنوان ارتباط با من یا همچین چیزی درست کن و لینک یا اکشن رو فایل ایندکس در مسیر همون شاخه ی ajaxContact/ قرار بده ...کار حله!:چشمک:

nnabiollahi
یک شنبه 20 خرداد 1386, 23:15 عصر
مرسی بابت راهنمایی مشکلی که من دارم اینه که چطور صفحه وبی که خودم با dreamweaver طراحی کردم رو طوری کنم که این کد توش کار کنه؟!
منظورم اینه که design سایتم ، پیوسته بمونه.
البته خودم هم سعیمو می کنم
اگه نتیجه گرفتم ، اینجا اطلاع می دم!

hisitech
دوشنبه 21 خرداد 1386, 08:58 صبح
خوب می تونی تمام فایل های مربوط به استایل و لوگو و ..... رو بالای همین index.php اضافه کنی مشکلی پیش نمی آید.

moslem-visual
چهارشنبه 23 خرداد 1386, 11:16 صبح
اگه خواستی یه نمونه رو ببینی به سایت www.rightclick.ir مراجعه کنید، اونجا یه نمونه مثل چیزی که شما میخواید رو برای دانلود گذاشته (فارسی).