PDA

View Full Version : sign out با زدن دکمه close

maryam_jamshid
یک شنبه 20 خرداد 1386, 09:56 صبح
سلام دوستان
من یه صفحه وب دارم ،میخوام زمانی که کاربر دکمه close پنجره internet explorer را زد ،از سایت خارج شود.(sign out) نماید.

marzban
یک شنبه 20 خرداد 1386, 10:58 صبح
با سلام
فکر نکنم با زدن دکمه close بتوانید sign out کنید مگر اینکه unload رو به تگ body صفحه اصلی که close می شود اضافه کنید و در این حالت یک صفحه را فراخوانی کنید که بتواند عمل sign out را در آن انجام دهید.

مرزبان

maryam_jamshid
یک شنبه 20 خرداد 1386, 11:50 صبح
میشه کدهای مربوطه با تو ضیحات اون رو برام بفرستید

marzban
یک شنبه 20 خرداد 1386, 12:03 عصر
با قرار دادن این کد زیر در body صفحه ای که بسته می شود
<Body OnUnLoad="javascript:window.open('signout.asox')<
می توانید بستن صفحه را به صفحه دیگری منتقل کنید.
حال می توانید با گذاشتن دستور خروج مربوطه(انگار که کلیدی فشرده شده است) در داخل صفحه signout.aspx عمل خروج را شبیه سازی کنید.

Alireza_Salehi
یک شنبه 20 خرداد 1386, 12:31 عصر
هیچ نیازی به جاوااسکریپت نیست!

اگر خودتون برای Authentication کد نوشتید کافیه برای کوکی مورد نظر زمان Expire تعیین نکنید در این صورت کوکی موقت خواهد بود و با بسته شدن مرورگر از بین میرود و به صورت خودکار signOut می شود (در این حالت زمان انقضای Login برابر زمان انقضای Ticket خواهد بود).

اگر از Membership استفاده کردید در صورتی که کاربر در کنترل Login گزینه Remember me next time را تیک نزند با بستن مرورگر به صورت خودکار Signout می شوید برای حذف این گزینه به طور کلی خاصیت DisplayRememberMe را در کنترل Login برابر False قرار دهید.

maryam_jamshid
یک شنبه 20 خرداد 1386, 13:19 عصر
از جوابتون ممنونم. میشه کد اون رو بفرستید،
Membership مربوط به کدوم قسمته؟؟
اصلا من میخوام زمانی که کاربر از طریق وارد کردن username.password وارد یه صفحه مثل Default بشه و در اونجا زمانی که کاربر این صفحه رو می بنده،ضمن sign out شدن وارد صفحه login بشه؟؟لطفا کد لازم رو برای این کار برام بنویسید.(vb.net)
با تشکر

Alireza_Salehi
یک شنبه 20 خرداد 1386, 14:02 عصر
از جوابتون ممنونم. میشه کد اون رو بفرستید،
Membership مربوط به کدوم قسمته؟؟
اصلا من میخوام زمانی که کاربر از طریق وارد کردن username.password وارد یه صفحه مثل Default بشه و در اونجا زمانی که کاربر این صفحه رو می بنده،ضمن sign out شدن وارد صفحه login بشه؟؟لطفا کد لازم رو برای این کار برام بنویسید.(vb.net)
با تشکر
شما چطوری برای وارد شدن به یک صفحه کد نوشتید؟ روش خودتون رو توضیح بدید تا بهتر کمکتون کنیم.

در ضمن Membership کد نویسی نمی خواهد!