PDA

View Full Version : یک مشکل در switch board

ak02002000
یک شنبه 20 خرداد 1386, 14:18 عصر
با سلام به همه دوستان
من یک مشکل دارم تو switch board اونهم اینکه من یک switch board ساختم و چندتا فرم براش تعریف کردم ولی وقتی با switch board میخوام او نا رو باز کنم داده هایی که قبلا براش گذاشته بودم نمیاد و فقط فرم میاد و وقتی هم که با switch borad فرم را باز میکنم و داخلش چیزی مینویسم آخرین فیلد را که پر میکنم و enter میکنم داده ها پاک میشه ودوبار صفحه اول را نشان میدهد ولی وقتی که با خود فرم میرم چیزهایی را که با switch board مینویسم را می آورد میخواستم ببینم که چه جوری باید این مشکل را برطرف کنم.
با تشکر فراوان از شما:قلب:

مهدی قربانی
یک شنبه 20 خرداد 1386, 14:46 عصر
سلام
دوست عزیز بنظر میاد که فرم مورد نظر شما احتمالاً از نوع Single Form باشه و در حالت Go To New Record باز میشه بنابراین در زمان باز شدن به رکورد جدید هدایت میشه و چون Single Form هست به محض آپدیت و ترک آخرین فیلد مجدداً به رکورد جدید منتقل میشه و به این دلیل شما قادر به مشاهده اطلاعات قبلی نیستید . در هر صورت اگر نمونه فایل رو آپ کنید بهتر میشه بررسی کرد .

ak02002000
دوشنبه 21 خرداد 1386, 08:24 صبح
اینهم فایلم فقط خواهشمند هستم که اگر ممکن است سریعا جواب دهید

مهدی قربانی
دوشنبه 21 خرداد 1386, 10:06 صبح
دوست عزیز اولاً که فایل ارسالی شما معیوب هست و هیچکدوم از جداول و فرمها باز نمی شه دوماً قبل از زیپ فایل لطف بفرمائید برای سهولت دانلود یک بار فایل رو Compact & Repair کنید .
اما در مورد این فایل فقط تونستم فرم سوئیچ برد رو باز کنم و فکر میکنم مشکل در خط 118 کد باشه که فرم مربوطه رو در حالت acAdd باز میکنه (همون موردی که در پست قبلی اشاره کردم )
در هرصورت با توجه به معیوب بودن فایل فقط می تونم این حدس رو بزنم امیدوارم که مشکل همین باشه .

' Open a form in Add mode.
Case conCmdOpenFormAdd
>>>> DoCmd.OpenForm rs![Argument], , , , acAddاین قسمت
به اینصورت اصلاح شود

DoCmd.OpenForm rs![Argument]

daskar
سه شنبه 22 خرداد 1386, 07:18 صبح
سلام
دوست عزیز در switch board هنگامی که میخوای فرم را تعریف کنی بایستی mod اون رو مشخص کنی به احتمال زیاد شما فرم را در Open Form in Add Mode تعریف نموده ای که باعث میشود رکوردهای وارد شده نمایش داده نشود بایستی برای دیدن و ویرایش رکوردها از Open Form in Edit Mode استفاده کنی
hmd