PDA

View Full Version : در گزارشگیری مشکل داشتم میشه راهنمائی کنید

polisoftco
دوشنبه 21 خرداد 1386, 08:29 صبح
با سلام ....
من یک مشکل داشتم اونم اینکه وقتی در وی بی یک DataReport ایجاد می کنم برای استفاده از اون باید یک DataEnvironment نیز قرار داد ، ولی وی بی من بعد از این که ویندوز را عوض کردم این DataEnvironment ها رو نمی تونه لود(بارگذاری) کنه :عصبانی++: .........سوال بعدی اینکه چطور میتونم در وی بی با Crystal Reports 11 XI ارتباط برقرار کنم :ناراحت: :گریه:
اگه میشه راهنمائی کنید ، ممنون میشم

noorsoft
دوشنبه 21 خرداد 1386, 12:04 عصر
دوست عزیز ما تو وی بی متاسفانه امکانات خوبی برای گزارش سازی نداریم و دیتا ریپورت وی بی خیلی ضعیفه .
مشکل شما در باز کردن فایلهای قبلی دقیقا چیه یعنی اررور خاصی میده یا نه؟
در مورد کریستال ریپورت هم اگه شما اون را کامل نصب کنید در شاخه SAMPLES یکسری کد به زبان وی بی نوشته که طریقه استفاده اونرا به راحتی متوجه خواهی شد

tannaz esteghlali
دوشنبه 21 خرداد 1386, 12:43 عصر
salam man ham chenin moshkeli daram
man report ra be data environment vasl kardeam amma mikham beporsam chejury gozaresh ro be surate Landscape neshan dahad?
va inke chejury dasty va tu barname yek sotun ezafe konam be jadvale Flexgridam ke dar report ham neshan dahad?

noorsoft
دوشنبه 21 خرداد 1386, 12:51 عصر
salam man ham chenin moshkeli daram
man report ra be data environment vasl kardeam amma mikham beporsam chejury gozaresh ro be surate Landscape neshan dahad?
va inke chejury dasty va tu barname yek sotun ezafe konam be jadvale Flexgridam ke dar report ham neshan dahad?
دوست عزیر اولا ورود شما را به سایت خوش آمد میگم ولی شما مثل اینکه قوانین سایت را نخوندید به احتمال زیاد پست شما توسط مدیر حذف میشه خواهشن سوالات و نظرات خود را به صورت فارسی تایپ کنید نه فینگلیش

polisoftco
دوشنبه 21 خرداد 1386, 20:15 عصر
با سلام به همه ...
مشکل من با ریپورت وی بی وقتی که یک data environment می خوام درست کنم و یا data environment های قبلی (سورس های قبلی ) رو لود کنم میگه :
" Can Not Load Data Environment "
وقتی ویندوز رو عوض کردم این مشکل پیداش شد ، قبلا این مشکل رو نداشتم

polisoftco
دوشنبه 21 خرداد 1386, 20:23 عصر
راستی یادم رفت:

در مورد کریستال ریپورت هم اگه شما اون را کامل نصب کنید در شاخه SAMPLES یکسری کد به زبان وی بی نوشته که طریقه استفاده اونرا به راحتی متوجه خواهی شد
من کامل نصب کردم ولی در جایی که شما میگین همچین چیزی وجود نداره ...
بابت پاسختون نیز ممنونم...

polisoftco
سه شنبه 22 خرداد 1386, 14:34 عصر
باز هم سلام ....
آیا اصلا ما می تونیم در VB 6.0 با Crystal Report 11 ارتباط برقرار کنیم یا نه...؟!
در ضمن من Crystal Report 11 رو کامل نصب کردم و نه کدی داره و نه کامپوننت Crviewer ، برای لود کردن.
...........................
در غیر این صورت اگه میشه یک برنامه واسه گزارشگیری معرفی کنید تا بتونم در کامپیوتر دیگران نیز بدون نصب برنامه گزارش ساز از اطلاعات گزارشگیری کنم....

perfeshnal
سه شنبه 22 خرداد 1386, 15:36 عصر
شما دقیقا چه مشکلی با DataReport دارید؟

polisoftco
سه شنبه 22 خرداد 1386, 15:47 عصر
من وقتی یک سورس همراه با گزارش لود میکنم Error میده (عکس ضمیمه)
این مشکل بعد از اینکه من ویندوزم رو عوض کردم پیدا شد ، قبلا این مشکل رو نداشتم....
(گزارشم رو من با ریپورت وی بی ساختم)

perfeshnal
سه شنبه 22 خرداد 1386, 21:12 عصر
اگر شما مشکلت فقط همینه و دیتاریپورت کارت رو راه میندازه بهتره یک data environment جدید برای برنامه ات درست کنی زیادم که کار نداره
موفق باشید.

mobin_co
چهارشنبه 23 خرداد 1386, 08:55 صبح
با سلام فکر کنم اگر شما با کنترل Data Dynamics Active report 2 کار کنید دیگه احتیاجی به Data Report ویژوال نداشته باشید (بسیار پرقدرت هست)

mpmsoft
چهارشنبه 23 خرداد 1386, 10:25 صبح
دوست عزیز زمانی که VB رو می خوای نصب کنی تو حالت Custome تیک Data Access رو بزن

میلاد علوی
چهارشنبه 23 خرداد 1386, 10:39 صبح
بابا اینکارارو نمیخواد دکمه ctrl+t رو بزن زرو به تب desiners و تیک گزینه های مورد نیازت و بزن OK

میلاد علوی
چهارشنبه 23 خرداد 1386, 10:40 صبح
بابا اینکارارو نمیخواد دکمه ctrl+t رو بزن برو به تب desiners و تیک گزینه های مورد نیازت و بزن OK
از اشتباه زوریی من ببهشید منظورم برو بود

polisoftco
دوشنبه 28 خرداد 1386, 16:49 عصر
اگر شما مشکلت فقط همینه و دیتاریپورت کارت رو راه میندازه بهتره یک data environment جدید برای برنامه ات درست کنی زیادم که کار نداره
موفق باشید.
با سلام ...
از پاسختون ممنونم ولی من چه جوری یک data environment جدید بیارم آخه مشکلم همینه ... وی بی من اصلا هیچ data environment ی را لود نمی کنه ....:عصبانی++:

perfeshnal
دوشنبه 28 خرداد 1386, 20:07 عصر
سلام

شما دوباره Visual Basic رو نصب کردید شاید بطور کامل نصب نشده باشه
چون خود من یک دفعه همچین مشکلی داشتم ویژوال بیسیک رو از دوباره نصب کردم درست شد.

polisoftco
سه شنبه 29 خرداد 1386, 08:54 صبح
با سلام ...
از همه دوستان بخاطر کمکتون ممنونم... مشکلم حل شد دوباره نصب کردم....