PDA

View Full Version : کنترل مناسب برای متن از دیتابیس

adabyron
دوشنبه 21 خرداد 1386, 11:29 صبح
سلام . برنامه من قسمتی از یه سی دی آموزشی هست که قراره به صورت رندم تعدادی تست رو از بین تستهایی که در دیتابیس وجود داره برای کاربر بیاره . این تستها شامل سوال و 4 گزینه هستن که هر کدوم در یک فیلد جداگانه در دیتابیس ذخیره شدن. مشکل من اینه که نمیدونم برای نشون دادن این تستها از چه کنترلی استفاده کنم . ممنون میشم راهنماییم کنین.

adabyron
دوشنبه 21 خرداد 1386, 11:50 صبح
چرا کسی جواب نمیده ؟؟ ))):

ghafoori
دوشنبه 21 خرداد 1386, 13:18 عصر
دوست عزیز پیشنهاد من این است یک user control ایجاد کن حاوی لیبل برای نمایش سوال و 4 تا هم چک لیست برای جواب انها چندتا رویداد و خصوصیت و متد هم اضافه کن مانند جواب صحیح جواب کاربر و .... بعد داخل فرم از این user control ها استفاده کن تا مدریت انها ساده باشه و لازم نباشه کد زیادی بنویسی

اَرژنگ
دوشنبه 21 خرداد 1386, 13:29 عصر
من هم با آقایه غفوری موافقم، منتها به جایه لیبل شاید بخواهید از وب پراوزر استفاده کنیدکه بتوانید عکسها و یا فرمتها دیگر را هم نشان بدید، به جایه چک باکسها هم از استفاده از رادیو باتنز شاید بهتر باشه (کس میدونه که میشه چند چک باکس رابا هم گروپ کرد که فقط یکیش همیشه چک بشه فقط ، البته روش ساده نه با کد نویسی)

adabyron
دوشنبه 21 خرداد 1386, 13:49 عصر
ممنونم به خاطر راهنماییتون این هم روش خوبیه اما اگه بخوام همه سوالا رو باهم نشون بدم چی با این روش شما فقط یه سوال رو با گزینه هاش میشه نشون داد

ghafoori
دوشنبه 21 خرداد 1386, 14:03 عصر
خوب هر چندتا سوال را که خواستی به تعداد ان از این user control نمونه ایجاد من و به فرمتون اضافه کن

Keramatifar
دوشنبه 21 خرداد 1386, 14:34 عصر
دوست عزیز
میتونی User Control ات رو توی یک Repeater بذاری تا به هر تعداد که از دیتابیس میخونه تکرار کنه

saeen
جمعه 29 شهریور 1387, 10:41 صبح
دوست عزیز
میتونی User Control ات رو توی یک Repeater بذاری تا به هر تعداد که از دیتابیس میخونه تکرار کنه

ميشه بگين اين Repeater را از كجا بايد گير آورد
ممنون