PDA

View Full Version : Install sheild 12

roxana
دوشنبه 21 خرداد 1386, 21:39 عصر
سلام به همه دوستان عزیز! آیا کسی ساختن setup با install sheild 12 را امتحان کرده است؟ من سعی کردم با استفاده از ابزار Prerequisite Editor مواردی مثل دات نت فریم ورک را به پروژه ام اضافه کنم اما متاسفانه بعد از اتمام ساخت متوجه شدم که عمل نصب این فایلها به هیچ وجه انجام نمیشود و ظاهرا اصلا در پروژه جایی ندارد. آیا این ممکن است به خاطر ورژن بالای برنامه install sheild باشد که برخی از ابزارهای آن بعد از کرک از کار افتاده است؟ پیشاپیش از توجه شما ممنونم

mehdi.mousavi
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 18:08 عصر
سلام به همه دوستان عزیز! آیا کسی ساختن setup با install sheild 12 را امتحان کرده است؟ من سعی کردم با استفاده از ابزار Prerequisite Editor مواردی مثل دات نت فریم ورک را به پروژه ام اضافه کنم اما متاسفانه بعد از اتمام ساخت متوجه شدم که عمل نصب این فایلها به هیچ وجه انجام نمیشود و ظاهرا اصلا در پروژه جایی ندارد. آیا این ممکن است به خاطر ورژن بالای برنامه install sheild باشد که برخی از ابزارهای آن بعد از کرک از کار افتاده است؟ پیشاپیش از توجه شما ممنونم

سلام
من نسخه DVD این برنامه رو استفاده میکنم و هیج مشکلی نداره.

sabaab1359
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 18:34 عصر
من هم همین مشکل رو دارم. اصلا قسمت redistributables در حالت assistant اون نیست . در قسمت نمایش درختی اون هم که از اون استفاده می کنی در هنگام نصب مثلا sql server خطا می گیره و اصلا قسمت تنظیمات رو هم نداره!!!!!!!

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 21:15 عصر
دوست گلم ....
فکرمیکنم برای اینکه مثلا NetFramwork 2.0. هم با برنامه نصب شه باید مرچ ماژولای اونو از اینترنت دانلود کنی ..
فکر کنم مشکل از این باشه ...