PDA

View Full Version : Arrow Key

Metaldevil
چهارشنبه 23 خرداد 1386, 15:00 عصر
سلام من دارم روی یه برنامه بازی کار می کنم حالا اینجا گیر کردم که می خوام جای دو تا عکس رو با هم عوض کنم این کار رو تونستم با Double Click انجام بدم حالا می خوام ایم کار رو با Arrow Key انجام بدم به این صورت که یه عکس مثلا به اسم X دارم می خوام مثلا با زدن دکمه سمت چپ جای عکس X با جای عکس بغل دستیش عوض بشه اگه بشه منو راهنمای یکنین ممنون می شم.

ghafoori
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 05:24 صبح
دوست عزیز می توانید از رویداد key down کنترلتان استفاده کنید و یک همچین کدی در ان قرار دهید

Select Case e.KeyCode
Case Keys.Up

Case Keys.Down

Case Keys.Right

Case Keys.Left

End Select

Metaldevil
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 09:05 صبح
سلام گلم ممنون از راهنماییت منم همین کار رو با KeyDown انجام دادم ولی به جای Caseاز دو تاIf استفاده کردم.

Metaldevil
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 09:11 صبح
من هم ازe.keyDown استفده کردم ولی راستشو بخای کارe رو اینجا نمیدونم از MSDN درش آوردم حالا موردی که دارم میخوام مثلا تیکه تکون دادن با کیبورد رو تو یه ماژول جا بدم ولی به e ایراد میگیره میشه راهنماییم کنی؟

eyes_shut_number1
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 10:52 صبح
e.keydown??????????
e.keycode!
e.keychar!!!

ghafoori
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 12:46 عصر
من هم ازe.keyDown استفده کردم ولی راستشو بخای کارe رو اینجا نمیدونم از MSDN درش آوردم حالا موردی که دارم میخوام مثلا تیکه تکون دادن با کیبورد رو تو یه ماژول جا بدم ولی به e ایراد میگیره میشه راهنماییم کنی؟
منظور شما را نفهمیدم چرا می خواهید این کار را داخل یک ماژول انجام دهید

Metaldevil
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 14:22 عصر
ببخشید ماژول رو اشتباه نوشتم منظورم تابع (Function) بود.

ghafoori
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 14:37 عصر
مگه شما خود e.keycode را به تابع پاس نمی دی دقیقا به چه قسمت از کد شما ایراد می گیرد

Metaldevil
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 16:32 عصر
آآقا دقیقان زیر e خط آبی می کشه

ghafoori
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 20:44 عصر
پیغام خطا چیه کدتان را اینجا بگذارید من که علم غیب ندارم سوال شما که اصلا واضح نیست

eyes_shut_number1
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 20:49 عصر
e.keycode not e.keydown!