PDA

View Full Version : آپدیت برنامه

poya011
چهارشنبه 23 خرداد 1386, 15:06 عصر
من می خوام برنامه خودم را با استفاده از یک باتون از طریق اینترنت آپدیت بشه منظور از آپدیت این که exe برنامه را عوض کنه چون فقط می خوام exe تغییر کنه و چیزهایی جدیدی به برنامه ام اضافه شود و میخواهم بدونم در کدام سایت آپلود گر این exe را قرار بدم تا خود فایل ذخیره شود چون بیشتر سایت ها zip استفاده می کنند.

poya011
جمعه 25 خرداد 1386, 15:55 عصر
یعنی اینقدر سخت که هیچکس نتونست بگه منظور من چیه؟

صابر
جمعه 25 خرداد 1386, 16:08 عصر
...منظور از آپدیت این که exe برنامه را عوض کنه چون فقط می خوام exe تغییر کنه و چیزهایی جدیدی به برنامه ام اضافه شود و میخواهم بدونم در کدام سایت آپلود گر این exe را قرار بدم تا خود فایل ذخیره شود چون بیشتر سایت ها zip استفاده می کنند.

سوالتون واضح نیست.

poya011
شنبه 26 خرداد 1386, 10:04 صبح
تا حالا یاهو مسینجر را آپدیت کردی وقتی آپدیت می شه آگر آیکون جدید ایجاد شده باشه در برنامه نیز وارد می شود و یک ورژن جدید ایجاد می شود .

poya011
یک شنبه 27 خرداد 1386, 08:09 صبح
کسی نتونست حل کنه ؟ خیلی متاسفم گفتم این دیگه برای همه ساده است

__H2__
یک شنبه 27 خرداد 1386, 10:02 صبح
سلام
عزیز دل برادر! خوب یک لینک دانلود بده به برنامه مثلاً www.website.com/file.zip (http://www.website.com/file.zip) که برنامه با کمک اون بتواند فایل جدید را دانلود کنه.
برای دانلود یک فایل به صورت راحت در دات نت کافیست از کلاسس System.Net.WebClient و متد DownloadFile استفاده کنید و فایل را دانلود کنید، تنها مطلبی که میماندذ تعویض فایل در رایانه است که یک نکته کوچک دارد، تا وقتی برنامه شما باز است و در حال اجرااست شما نمیتوانید فایل exe اش را پاک را تعویض کنید، در نتیجه راحت ترین و ساده ترین راه آن است که عمل Update را در یک EXE دیگر پیاده سازی کنید و هر وقت کاربر فرمان داد برنامکه شما آن exe را اجرا کند و خودش بسته شود تا exe دوم بتواند فایل را دانلود کرده و تعویض را با خیال راحت انجام دهد و مجدداً برنامه را اجرا کند.
برا اجرات exe های دیگر هم کافیست از دستور System.Diagnostics.Process.Start استفاده کنید.

موفق باشید.

amin727
یک شنبه 23 دی 1386, 15:31 عصر
reflection باید استفاده کنی تا بخش های برنامت رو به شکل حرفه ای (مثل یاهو مسنجری که گفتی) آپدیت کنی... اگه برنامه شد 10 مگ به خاط یه تغییر کوچیک، مشتری مادرمرده چه گناهی کرده با اینترهای توپ ایران 10 مگو دانلود کنه ؟؟؟