PDA

View Full Version : یه برنامه کلاینت سروری

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 06:00 صبح
سلام دوستای عزیز
من می خوام یه برنامه کلاینت سروری برای یک کافینت بنویسم که توی این برنامه سرور روی تک تک کلاینت ها دسترسی داشته باشه و تعیین کنه که هر کدوم می تونن چه کار های انجام بدن ...
و برای هر کدوم از کلاینت ها میزان دسترسی و کارهایی رو که میشه انجام داد منحصر به فرد باشه ...
من تاحالا Application های ساده رو با Access نوشتم اما برنامه تحت شبکه کار نکردم ...
اگر میشه راهنمایی کنید که باید چکار کنم ....
فقط اول بگید که برای طراحی بانک نیاز به تنظیمات خاصی روی SQL Server هست یا نه ...
در ضمن من می خوام از SQL Server 2000 استفاده کنم ....

Sorenaa_s
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 11:00 صبح
میشه بشتر توضیح بدید؟

تعیین کنه که هر کدوم می تونن چه کار های انجام بدن ..

منظورتون محدودیت در دسترسی به اینترنته؟ یا محدیدیت در دسترسی به امکانات سیستم عامل؟ و یا اینکه کارهایی رو از تو برنامه ای که خودتون نوشتید انجام بدن؟

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 13:15 عصر
دوست عزیز فعلا شما مبنا رو بر محدودیت به امکانات سیستم عامل بزارید ....

Keramatifar
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 16:03 عصر
خب شروع کن به نوشتن دیگه :متفکر:
دوست عزیز
شما کارت رو شروع بکن و هرجا که به مشکل برخوردی مطرح کن تا بچه ها بتونن جواب مناسبی بهت بدن

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 19:32 عصر
دوستای عزیز
من نمی دونم که چرا نمیتونم به بانک متصل شم ؟؟؟ وقتی می خوام که به بانک متصل بشم ازم اشکال میگیره ..
آیا ارتباط با بانک sql با بقیه بانک ها فرق میکنه و نیاز داره که یه جورایی یک سری تنظیمات رو انجام بدی ...

مهدی رحیم زاده
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 19:43 عصر
این اشکالیه که میگیره :

An error has occurred while establishing a connection to the server. When connecting to SQL Server 2005, this failure may be caused by the fact that under the default settings SQL Server does not allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)

مهدی رحیم زاده
جمعه 25 خرداد 1386, 09:10 صبح
دوستای عزیز لطف کنید و بگید که چکار کنم که دیگه این اشکال رفع بشه !!!

Sorenaa_s
جمعه 25 خرداد 1386, 09:50 صبح
دوست عزیز فعلا شما مبنا رو بر محدودیت به امکانات سیستم عامل بزارید ....

برای اینکار بهتره از امکانات سیستم عامل استفاده بشه، از Domain Controler می شه استفاده کرد.

ARA
شنبه 26 خرداد 1386, 10:04 صبح
رو sql یک user ایجاد کن و مجوز ها و permission هاش رو ست کن که بتونی از طریق اون user به جداولت دسترسی داشته باشی

misagh1359
شنبه 26 خرداد 1386, 16:15 عصر
ببین عزیز اول اگه سیستم های کافی نت تحت دامین هستش باید با کاربر دامین بیای بالا و بعد سعی کنی که از طریق ADO به بانک SQL متصل بشی و جاییکه باید Authentication رو انتخاب کنی باید Windows Auth رو انتخاب کنی ولی اگه سیستم هات تحت دامین نیستن فقط کافیه که یه user تو SQL تعریف کنی و بعد بری تو تنظیمات ADO و SQL Authen. رو انتخاب کنی و نام کاربری و کلمه عبورو همونی که تو SQL ساختی رو وارد کنی