PDA

View Full Version : یک مشکل با Tapiex

mojtaba-saleh
پنج شنبه 24 خرداد 1386, 13:16 عصر
سلام
من از اکتیوایکس TapiEx برای ساخت یک تلفن گویا می خوام استفاده کنم ولی یک مشکلی که دارم اینه که وقتی شخصی با ما تماس میگیره و بدون فشردن مثلا دکمه 0 برای خروج با شاسی قطع تلفن,تلفن رو قطع میکنه خط ما اشغال می مونه:عصبانی++:
باید با این کد بشه ولی نمیشه

Private Sub mTapiex_OnDisConnected(ByVal m_Call As TAPIEXLibCtl.ITAPICall, ByVal DisConnectedMode As TAPIEXLibCtl.LINEDISCONNECTMODE)
m_Call.Drop
End Sub
من دمویی که مال خود اکتیوایکس هست رو ضميمه میکنم
خواهش میکنم یکی برام توضیح بده چیکار کنم
در ضمن اکتیو ایکش رو هم ضميمه کردم ( کرک شده هست نسخه 3.4.7- فکر کنم خیلی ها دنبالش میگردند)

amirbartar
جمعه 24 آبان 1387, 17:25 عصر
ممنون از کرک - خیلی وقت ها این عیب از مودم است من از مودم گیگابایت استفاده می کنم درسته :قلب: :تشویق:

3dboy1
شنبه 25 آبان 1387, 06:36 صبح
با سلام
دوست عزيز من هم اين مشكل رو داشتم
ايراد به احتمال زياد از مودم شماست

شما خط تلفن رو فقط به مودم وصل كنين و اگر تلفن به اين خط وصل هست جدا كنين بعد چك كنين

اميدوارم مشكل حل بشه

sjhosseini
شنبه 25 آبان 1387, 08:23 صبح
اینم سوالی که قبلا کسی به اون جواب نداد
چطور میشه که در کامپوننت TAPIEX به محض اینکه رویداد OnDTMF اتفاق افتاد صدایی که در حین پخش از طریق این کامپوننت هستش قطع بشه و برنامه بتونه کلید ورودی کاربر رو بخونه.
مشکل اینه که اگه مدت صدایی که قراره پخش بشه از یه حدی بیشتر بشه (مثلا بیشتر از 15 ثانیه) تا زمانی که صدای خروجی به اتمام نرسه , هیچ رقم ورودی توسط برنامه دریافت نمیشه و برنامه تا اتمام پخش صدا منتظر میمونه و ارقامی که بعد از آن وارد میشه رو میتونه بخونه.
با تشکر

zare69
شنبه 09 شهریور 1392, 18:58 عصر
اینم سوالی که قبلا کسی به اون جواب نداد
چطور میشه که در کامپوننت TAPIEX به محض اینکه رویداد OnDTMF اتفاق افتاد صدایی که در حین پخش از طریق این کامپوننت هستش قطع بشه و برنامه بتونه کلید ورودی کاربر رو بخونه.
مشکل اینه که اگه مدت صدایی که قراره پخش بشه از یه حدی بیشتر بشه (مثلا بیشتر از 15 ثانیه) تا زمانی که صدای خروجی به اتمام نرسه , هیچ رقم ورودی توسط برنامه دریافت نمیشه و برنامه تا اتمام پخش صدا منتظر میمونه و ارقامی که بعد از آن وارد میشه رو میتونه بخونه.
با تشکر
دوستان سلام من این مشکلو دارم چطوری میشه حلش کرد؟لطفا کمک کنید

salehste
سه شنبه 19 اسفند 1393, 11:17 صبح
کسی نیست جواب بده.......................