PDA

View Full Version : کمک در مورد برنامه تحت شبکه

mehdirayaneh
شنبه 26 خرداد 1386, 10:21 صبح
کمک در مورد برنامه تحت شبکهمن دارم یک پروژه یک درمانگاه کوچک که 8 تا یوزر دارد وبرنامه تحت شبکه می خواهم بنویسم وبانک من SQL2000است1- با چه روشی این برنامه را بنویسم با ado بنویسمو یا راه دیگر2- من می خوام با پارامترها SQLStoredProcedure کار کنم که داخل دلفی هر کاری کردم نتونستم کارکنم سه پارامتر دارد دو پارمت از نوع ورودی ویک پامتر از نوع خروجی برای صفح لوگینطراحی کردام و می خوام در شبکه یک یوزر در یک زمان در دو pcنتواند ورود سیستم شود

mehdirayaneh
شنبه 26 خرداد 1386, 10:22 صبح
یک یوزر با نام کابری یکسان

mehdirayaneh
شنبه 26 خرداد 1386, 10:29 صبح
3- سوالی دیگر که شنیدام که اگر دو کاربر همزمان یک رکود را به خواند ادیت پست و غیره انجام بدهند این رکود ثبت نمی شود برای این کار باید چکار کرد

mehdi_mohamadi
شنبه 26 خرداد 1386, 11:48 صبح
3- سوالی دیگر که شنیدام که اگر دو کاربر همزمان یک رکود را به خواند ادیت پست و غیره انجام بدهند این رکود ثبت نمی شود برای این کار باید چکار کرد
باید رکورد را قفل کنی

mehdi_mohamadi
شنبه 26 خرداد 1386, 11:50 صبح
کمک در مورد برنامه تحت شبکهمن دارم یک پروژه یک درمانگاه کوچک که 8 تا یوزر دارد وبرنامه تحت شبکه می خواهم بنویسم وبانک من SQL2000است1- با چه روشی این برنامه را بنویسم با ado بنویسمو یا راه دیگر

با ado بنویسی بهتره
------------------
موفق باشی

masood.net
شنبه 26 خرداد 1386, 11:58 صبح
خیلی ساده است
یک جدول temp برای کاربرانت طراحی کن که دارای دو فیلد باشه یکی فیلد مشخص کننده کاربرت و دیگری مشخص کننده وضعیت کاربر ( فعال - غیر فعال )‌که در صورت ورود کاربر این فیلد مقدار فعال بگیرد که در صورت ورود کاربر بعدی پس از چک کردن ، در صورت فعال بودن کاربر قبلی ، کاربر جدید امکان ورود نداشته باشه

masood.net
شنبه 26 خرداد 1386, 12:00 عصر
من میخواهم در گرید ویو سطرها را به هم مرج کنم ، آیا کسی تا حالا این کار رو کرده:متفکر:

masood.net
شنبه 26 خرداد 1386, 12:02 عصر
من میخوام سطرهای گریدویو را مرج کنم ، کسی بلده

SYNDROME
شنبه 26 خرداد 1386, 15:50 عصر
با سلام

کمک در مورد برنامه تحت شبکهمن دارم یک پروژه یک درمانگاه کوچک که 8 تا یوزر دارد وبرنامه تحت شبکه می خواهم بنویسم وبانک من SQL2000است1- با چه روشی این برنامه را بنویسم با ado بنویسمو یا راه دیگر
به نظر بنده ADO.

می خوام در شبکه یک یوزر در یک زمان در دو pcنتواند ورود سیستم شود
قبلا در سایت بحث شده این هم لینکش
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=70418

خیلی ساده است
یک جدول temp برای کاربرانت طراحی کن که دارای دو فیلد باشه یکی فیلد مشخص کننده کاربرت و دیگری مشخص کننده وضعیت کاربر ( فعال - غیر فعال )‌که در صورت ورود کاربر این فیلد مقدار فعال بگیرد که در صورت ورود کاربر بعدی پس از چک کردن ، در صورت فعال بودن کاربر قبلی ، کاربر جدید امکان ورود نداشته باشه
در این باره هم بحث شده.کار چندان درستی نیست.به لینک بالا مراجعه کنید.

من میخواهم در گرید ویو سطرها را به هم مرج کنم ، آیا کسی تا حالا این کار رو کرده:متفکر:
از فیلد Calculator استفاده کن.این هم یک نمونه لینکش.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=70061

mehdi_mohamadi
یک شنبه 27 خرداد 1386, 09:32 صبح
خیلی ساده است

این پیشنهاد شما یه مشکل داره.
مشکل:اگه در زمان اجرای برنامه یکباره برق بره نام کاربر در جدول باقی می مونه و ایجاد مشکل می کنه
راه حل: از indy استفاده کنید

vcldeveloper
سه شنبه 29 خرداد 1386, 10:00 صبح
سلام،

1- هر سوال را در یک تاپیک جداگانه بپرسید.
2- عنوان مناسب تری برای تاپیک خودتون ایجاد کنید.

موفق باشید.