PDA

View Full Version : درخواست توضیح دستور Me

فردان فردان
شنبه 26 خرداد 1386, 12:51 عصر
در بعضی از بانکهای اطلاعاتی نمونه دستوراتی را دیده ام که با me شروع می شود مثل me.properites , me.section می خواستم مرجع فارسی دستورات را در صورت امکان معرفی فرمایید یا این که توضیح مختصری در مورد این گونه دستورات با ذکر چند مثال.
با تشکر فراوان:اشتباه:

sinpin
شنبه 26 خرداد 1386, 13:39 عصر
در بعضی از بانکهای اطلاعاتی نمونه دستوراتی را دیده ام که با me شروع می شود مثل me.properites , me.section می خواستم مرجع فارسی دستورات را در صورت امکان معرفی فرمایید یا این که توضیح مختصری در مورد این گونه دستورات با ذکر چند مثال.
با تشکر فراوان:اشتباه:

Me یا this یک اشاره گر به آبجکت فعلی میباشد
از help همراه خود اکسس میتونید استفاده کنید

فردان فردان
شنبه 26 خرداد 1386, 14:13 عصر
ضمن تشکر به اطلاع می رساند
متاسفانه مشکل فقیر فقرا عدم آشنایی با زبان انگلیسی می باشد اگر امکان دارد چند مورد پرکاربرد را توضیح فرمایید. در ضمن آیا می توان مسیر بانک در حال اجرا را از این دستور گرفت؟
با تشکر فراوان

moustafa
شنبه 26 خرداد 1386, 14:42 عصر
فقر فقرا هم اگه سعی و تلاش کنندو مطالعه ،دیگه مجبور نمیشند که قوانین سایت رو نادیده بگیرند
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=69028

ghoghnuse
دوشنبه 28 خرداد 1386, 22:25 عصر
فقر فقرا هم اگه سعی و تلاش کنندو مطالعه ،دیگه مجبور نمیشند که قوانین سایت رو نادیده بگیرند

سلام دوست عزیز

فکر می کنم شما هم اگر سعی کنید بجای این نوع برخورد ها برخورد مودبانه تر و در شان این فروم را یاد بگیرید خیلی بهتر باشه . درسته که دوستمون قواعد این فروم که برخی از اونها به نظر من خیلی سختگیرانه و بی ادبانه است را رعایت نکردند ولی شما می تونستید با کلمات مهربانانه هم جواب بدین . اینجا یک فروم عمومیه نه فروم Moustafa.com من نمی دونم چرا وقتی یک کاربری تعداد پستهاش از 100 تا بیشتر می شه شروع می کنه به امر و نهی کردن به سایر کاربران . من در کمتر فرومی این رویه ناپسند را دیدم .

فکر می کنم فقدان یک بزرگتر در این انجمن به شدت احساس می شه .

متاسفم که در پایان ساعت کاری بجای استفاده از مطالب این فروم مجبورم برخوردهای خارج از عرف دوستان قدیمی را تحمل کنم و به اونها پاسخ بدم .

کاش بجای برنامه نویسی سعی می کردیم کمی روی اصلاح رفتارهای ناپسندمون کار کنیم .

موفق باشین

بدرود .

پ . ن : می دونم که الان دوستان هم تیمی همه به خونخواهی بر می خیزند ولی باید می گفتم تا شما گمان نبرید که خیلی رفتار زیبایی داشتین و لایق تحسینید ...

moustafa
دوشنبه 28 خرداد 1386, 23:24 عصر
لطفا قبل از ارسال پست قوانین رو بخون :
1- ارسال پستهای تکراری -حل پروژ ه های دانشجوئی - انتظار آموزش ابتدائی وقدم به قدم -کلی پرسی -ارسال مطالب غیر مرتبط و....... ممنوع است (سوای بی نظمی و دلسری اعضا فعال ،باعث افزایش بار سرور و نهایتا افزایش هزینه نگهداری سایت میشه که بار مالی آن توسط یکنفر تامین می گردد و با اینحال عده بسیاری علیرغم هرگونه استفاده به نحوی از انحا طلبکارند و مواخذه گر و مورد ا بددهان که کاشکی قبلا می بودی و میددی )
2- اینجا کسی از کسی خونخواهی نمی کنه همه باهم دوستند ودر رفع مشکل یکدیگر بهم کمک می کنند اگه اینجا دوستان تذکر میدند بر مطرح کردن خودشون و یا امر ونهی نیست چیزی که خواسته مسئولین سایت واتفاق نظر اعضای انجمن

شاپرک
سه شنبه 29 خرداد 1386, 08:31 صبح
کلمه غیر موبانه ای نمیبینم !!!!!!!
تنها خواسته دوستان در مقابل پاسخ به سوالات دیگران احترام به قوانین سایت است ...
خواسته بزرگی نیست !