PDA

View Full Version : Visual Orcas

hamidnet
یک شنبه 27 خرداد 1386, 23:32 عصر
سلام.
راستش می خواستم visual Orcas رو دانلودش کنم دیدم حجمش خیلی زیاده !!! به چند تا فروشگاه معتبر هم یه سری زدم نتونشتم پیداش کنم.!! شما فروشگاهی رو سراغ دارید که این نرم افزار رو داشته باشه؟ :متفکر:

Amir Taghavi
دوشنبه 28 خرداد 1386, 13:59 عصر
orcas یا همون vs 2008 هنوز در مرحله Beta1 هستش و تا march 2008 به گفته خود ms باید صبر کنی. اما مقاله های زیاد در مورد feature های جدیدش (که خیلی هم جالبن) وجود داره.

sinpin
دوشنبه 28 خرداد 1386, 15:10 عصر
سلام.
راستش می خواستم visual Orcas رو دانلودش کنم دیدم حجمش خیلی زیاده !!! به چند تا فروشگاه معتبر هم یه سری زدم نتونشتم پیداش کنم.!! شما فروشگاهی رو سراغ دارید که این نرم افزار رو داشته باشه؟ :متفکر:

من یک ماهه دانلودش کردم ولی هنوز وقت نکردم نصبش کنم !!! :بامزه:

__H2__
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 10:38 صبح
سلام.
سفارش خرید! (یک فروشگاه تازه تاسیس عجیب و جالب!!!)
http://calapedia.com/goods.aspx

SYSMAN
شنبه 02 تیر 1386, 11:11 صبح
یک جایی می فروخت 4 تا dvd شو 15000 تومان!!!!!
انصافه آدم برای نسخه بتای یک برنامه این قدر پول بده؟

sinpin
شنبه 02 تیر 1386, 11:20 صبح
یک جایی می فروخت 4 تا dvd شو 15000 تومان!!!!!
انصافه آدم برای نسخه بتای یک برنامه این قدر پول بده؟

من دانلود کردم ولی متاسفانه نتونستم نصب کنم نمیدونم مشکل از کجا بوده
کسی مشکلی نداشته ؟ روی XP نصب میشه ؟

SYSMAN
شنبه 02 تیر 1386, 11:25 صبح
من دانلود کردم ولی متاسفانه نتونستم نصب کنم نمیدونم مشکل از کجا بوده
کسی مشکلی نداشته ؟ روی XP نصب میشه ؟

مشکلتون چی هست؟ چه پیغامی میده؟

__H2__
شنبه 02 تیر 1386, 13:20 عصر
سلام
من از نسخه های بتا خوشم نمی آید و اگر هم بخرم ببینم بتا است، ندیده پاکش میکنم!
ولی حالا این بار میگم، بروبچی که دانلود کردند، لطف از خودشون در کنن یه نظری بدن ببینیم ارزش دانلود داره یا نه؟!!!

sinpin
شنبه 02 تیر 1386, 14:02 عصر
مشکلتون چی هست؟ چه پیغامی میده؟

پیغام خطاش خاطرم نیست متاسفانه

SYSMAN
شنبه 02 تیر 1386, 19:08 عصر
قابل توجه تمام دوستانی که می خواهند از نسخه بتا استفاده کنند:

We are pleased to inform you that your rights to use the software downloaded from this site has been extended until March 13, 2008, which is also when the time-sensitive functionality will stop running. Other than this date change in Sections 3 and 4 of the Microsoft Software License Terms that accompany this software, all other terms and conditions in it will continue to apply.

صرف نظر از مشکلاتی که نسخه بتا داره

به نقل از www.microsoft.com (http://www.barnamenevis.org/forum/www.microsoft.com)

__H2__
یک شنبه 03 تیر 1386, 09:41 صبح
سلام

قابل توجه تمام دوستانی که می خواهند از نسخه بتا استفاده کنند:

We are pleased to inform you that your rights to use the software downloaded from this site has been extended until March 13, 2008, which is also when the time-sensitive functionality will stop running. Other than this date change in Sections 3 and 4 of the Microsoft Software License Terms that accompany this software, all other terms and conditions in it will continue to apply.

صرف نظر از مشکلاتی که نسخه بتا داره

به نقل از www.microsoft.com (http://www.barnamenevis.org/forum/www.microsoft.com)

دل انگیز بابا! اینا که ایراد حساب نمیشه! چون قابل رفع است! :لبخند:
مهم آن است که با وجود حجم بالا، این نسخه صرفاً آزمایشی است و کامل هم نیست.! :لبخند:

SYSMAN
یک شنبه 03 تیر 1386, 10:51 صبح
سلام

[/left]

دل انگیز بابا! اینا که ایراد حساب نمیشه! چون قابل رفع است! :لبخند:
مهم آن است که با وجود حجم بالا، این نسخه صرفاً آزمایشی است و کامل هم نیست.! :لبخند:

بر فرض اینکه کامل هم باشه باز درد سر داره. یک نمونه 2005 رو استفاده می کردم همین وضعیت رو داشت آدم رو پشیمون می کنه از کار کردن باهاش

Amir Taghavi
دوشنبه 04 تیر 1386, 07:59 صبح
بهترین کار اینه که Virtual PC 2007 نصب کنی و Orcas رو درش نصب کنی.