PDA

View Full Version : صفحات داخل پروژه

mahdi_negahi
دوشنبه 28 خرداد 1386, 10:45 صبح
سلام دوستان شاید سوالی که میکنم یک ذره غیر عادی باشد شما ببخشید

آقا من برای مدیر یک سایت این قابلیت را بگذارم که بتونه اجازه دسترسی به هر صفحه که داخل سایت به کاربران بدهد .. یعنی مثلا صفحه به نام ViewCity.aspx است که یک کاربر خاض نباید ببینه و این امکان باید به صورت visualی باشد
آیا روشی است که تمام صفحات aspx را برای من لیست کنه که من با الگوریتم خودم آنرو به مدیر نشان بدهم یا اینکه باید دستی این کارو بکنم؟

ealireza
سه شنبه 29 خرداد 1386, 08:43 صبح
موضوع اجازه دسترسی بارها مطرح شده
میتونی سرچ کنی ..

در ضمن بهتره با Session کار کنی چون امکان داره هر User یک دسترسی خاص داشته باشه..

برای لیست کردن هم خیلی راه وجود داره ..
Just Search..

موفق باشید

mahdi_negahi
سه شنبه 29 خرداد 1386, 12:14 عصر
دوست عزیر مشکل من اجازه دسترسی نست یا اسنکه از چی استفاده کنم مشکا بنده اسن است که چگونه صفحات aspx داخل پروژه را لیست کنم همین که البته جناب راد به بنده کمک کردن و مشکل با System.Io حل خواهد شد
لطفا متن سوال را با دقت بخوانید و فکر کنم بعد از 391 پست میدانم اول باید search کنم

azmoodeh
سه شنبه 29 خرداد 1386, 14:06 عصر
سلام
بهترین پیشنهاد بنده مطالعه کامل مباحث Authentication و Autherization در Asp.net هست. همه اینها اونجا توضیح داده شده و در Web.Config قابل تنظیم است.چون مبحث مفصل است فقط به موضوع اشاره کردم تا مطالعخ کنید. اگر مشکلی در این زمینه پس از مطالعه داشتید مطرح کنید تا اگر بلد بودم جواب بدم.

موفق باشید.

mahdi_negahi
سه شنبه 29 خرداد 1386, 20:57 عصر
یک فایل برات میزارم که فکرکنم با بررسی اون به نتیجه های خوبی برسی ;)
فکرکنم از دست من ناراحت شدی
ولی من قصد توهین به شما رو نداشتم

من چاکرتم از کدت هم ممنون

mahdi_negahi
سه شنبه 29 خرداد 1386, 21:04 عصر
ببینید دوستان من اصلا این مشکلم نیست که سطح دسترسی چگونه بدم
مشکل من اینه که صفحات داخل پروژه را چگونه لست کنم

mahdi_negahi
سه شنبه 29 خرداد 1386, 21:08 عصر
علی رضا جان از کدت ممنون ولی به نظر خودت این کد قابل RUN شدن در هاست دارد یعنی هاست این اجازه رو بهت میده ؟

ealireza
سه شنبه 29 خرداد 1386, 21:14 عصر
علی رضا جان از کدت ممنون ولی به نظر خودت این کد قابل RUN شدن در هاست دارد یعنی هاست این اجازه رو بهت میده ؟
دور از چشم ادمین :D
این یک اکسپلویت هست .
روی هاست هم مشکلی نداره مگر اینه anti virus بیاد بهش گیر بده ..
و به جز ASP ها کل فایل های و دایرکتوری ها رو برات لیست میکنه

سورسش خیلی جالبه
بررسیش کنی جواب سوالت رو میگیری

موفق باشید

Behrouz_Rad
سه شنبه 29 خرداد 1386, 22:16 عصر
برادر علیرضا!
انتشار کدهای مخرب بر خلاف مقررات این سایت و کنوانسیون جلوگیری از اشاعه ی سلاح های مخرب است!
پست شما حذف شد...

mahdi_negahi
سه شنبه 29 خرداد 1386, 22:52 عصر
از توجه استاد را متشکرم در هر صورت استاد راد بنده را راهنمایی کردند اگر بشود با توجه به راهنمایی استاد راد این کار را انجام داده و در اینجا میگذارم

ealireza
سه شنبه 29 خرداد 1386, 23:57 عصر
برادر علیرضا!
انتشار کدهای مخرب بر خلاف مقررات این سایت و کنوانسیون جلوگیری از اشاعه ی سلاح های مخرب است!
پست شما حذف شد...

استاد راد حق با شماست

EHSH
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 23:08 عصر
سلام !
اگر بخواهیم برای مدیران سایت دسترسی در حد رکورد بتونیم تعریف کنیم باید چیکار کرد ؟ کسی مرجع خوب داره ؟؟
فرضآ یه ماژول گالری محصولات داریم که یه مدیر دسترسی Full داره ، ولی برای یه مدیر دیگه فقط لینک درج آلبوم فعال باشه ؟و همینطور برای خبرنامه و ....