PDA

View Full Version : مشکل با ارتباط بین vb و کریستال ریپورت

malizadeh
سه شنبه 29 خرداد 1386, 20:09 عصر
آقا من یه مشکل جالب دارم.
من ارتباط با بانکم دستی یعتی از ویزارد استفاده نمی کنم و می خوام داده هایی که من تعیین می کنم در کریستال خروجی گرفته بشه اما نمی دونم چجوری:عصبانی++:

من دو تا جدول دارم که این دو به هم مرتبط هستند یعنی یه سطر از جدول 1 به n سطر از جدول 2 مربوط می شه و می خوام کریستال اطلاعات سطر جدول 1 و تمام n سطر جدول 2 رو تو یه صفحه چاپ کنه اما نمی شه ! یا در واقع من نمی تونم:گریه:

یه مشکل دیگه هم اینکه من باید یه فرمت خاص در کریستال چاپ کنم اما همیشه به هم میریزه نمیدونم چجوری بهش بگم.

reza1357
سه شنبه 29 خرداد 1386, 22:42 عصر
دوست عزیز قبلا در این مورد صحبت شده اگه یخورده سلیقه بخرج بدین و جستجو کنید پیدا خواهید کرد.

malizadeh
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 00:16 صبح
راستش من چیزی که کارم رو راه بندازه پیدا نکردم!

اما یه سوال دیگه ؟
برنامه من باید یک سری اطلاعات رو با فرمت خاصی پرینت کنه که صفحه اول با بقیه صفحات متفاوت! به نظر شما من از چه راهی استفاده کنم ؟ با ذکر مثال :لبخند:

reza1357
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 05:57 صبح
متوجه سوال پست دوم نشدم ولی جواب پست اول رو میدم شاید راه گشای پست دومتان باشه
سعی کن در کریستال حدالمکان از جدول استفاده نکنید و همیشه از DataSet فرمی که گزارش رو از انجا احظار میکنی استفاده کن و داده های DataSet رو به گزارش پاس بده حالا این DataSet یک یا چند جدول داشته باشه فرقی نمیکنه.

پیروز باشید.

malizadeh
جمعه 01 تیر 1386, 07:14 صبح
آقا یه سوال دیگه !!!

می شه تو یه فایل کریستال تعریف کنی که اگه گزارش بیشتر از یک صفحه بود، صفحه اول رو با یک چینش و صفحات دیگر رو با چینش متفاوت به خروجی ببره ؟

یا اصلاً راهی برای انجام این کار هست؟