PDA

View Full Version : ajax update progress

hamed_bostan
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 19:01 عصر
با سلام
من توی وبسایتم از ajax استفاده کردم و داخل update panel یه دیتاست دارم که باید بره از دیتابیس بخونه
مدت زمانی که طول میکشه بره بخونه متفاوته و گاه 1 ثانی] و کاه 5-6 ثاینه میشه . توی یکی از فیلم های asp.net ajax enableed دیدم که از update progress استفاده می کرد . ولی از کد :

system.threading.thread.sleep(300)

استفاده کرد . حال من اگه به خوام به جای 3 ثانیه که من می زنم دستی مدت زمان واقعی طول کشیدن Progress bar رو نشون بده چی کنم؟
راهی داره؟

hamed_bostan
جمعه 15 تیر 1386, 21:33 عصر
??????????

m.hamidreza
شنبه 16 تیر 1386, 23:11 عصر
اون خودش زمان رو تا انجام Query داره یعنی تا وقتی اجرای query تموم نشده Update Progress هم هست اون 3 ثانیه که تو video هست واسه localhost گذاشته چون سرعتش خیلی بالاست یه delay گذاشته وگرنه واسه upload رو server نمی خواد این کد رو بنویسی ....

Neo Persian
یک شنبه 31 تیر 1386, 00:33 صبح
یه سوالی هم من تو همین زمینه داشتم

چطور میشه کاری کرد تا زمانی که تمام اطلاعات داخل Update Panel مثل image, لود نشده progress bar فعال بمونه؟؟

Nightbat
یک شنبه 31 تیر 1386, 10:49 صبح
یه سوالی هم من تو همین زمینه داشتم

چطور میشه کاری کرد تا زمانی که تمام اطلاعات داخل Update Panel مثل image, لود نشده progress bar فعال بمونه؟؟
همین کار انجام می شه

Neo Persian
یک شنبه 31 تیر 1386, 18:16 عصر
نه دوست عزیز

من توی یه وب سایت از Update Panel استفاده کردم که درون اون عکس لود میشه ولی فقط عملیات مربوط به query های درخواست شده از server شامل loading میشن و عکسی که url خود را از یه آدرس دریافت میکنه loading برای اون اتفاق نمیفته

m.hamidreza
یک شنبه 31 تیر 1386, 23:31 عصر
و عکسی که url خود را از یه آدرس دریافت میکنه loading برای اون اتفاق نمیفته

یعنی چی ؟ یعنی عکس زودتر میاد ؟

Behrouz_Rad
یک شنبه 31 تیر 1386, 23:40 عصر
یعنی چی ؟ یعنی عکس زودتر میاد ؟
یعنی زمان Loading یک تصویر به شکلی نیست که بشه برای اون یک Progress Bar ایجاد کرد.
اما برای داده های متنی میشه مثلا برای زمان ارسال درخواست تا بازگشت نتیجه، Progress Bar ایجاد کرد.
البته این به این معنا نیست که برای تصاویر نشه اما این کامپوننت این قابلیت رو نداره.

موفق باشید.:لبخندساده:

RezaKia
دوشنبه 01 مرداد 1386, 02:16 صبح
یعنی زمان Loading یک تصویر به شکلی نیست که بشه برای اون یک Progress Bar ایجاد کرد.
اما برای داده های متنی میشه مثلا برای زمان ارسال درخواست تا بازگشت نتیجه، Progress Bar ایجاد کرد.
البته این به این معنا نیست که برای تصاویر نشه اما این کامپوننت این قابلیت رو نداره.

موفق باشید.:لبخندساده:

سلام،

همون طور که این دوست عزیز ذکر کردن خود این ابزار این قابلیت رو نداره. :ناراحت:

میتونی با اضافه کردن کدهای کنترل اشیاء صفحه تا زمان دریافت کامل کلیه اجزای صفحه شامل تصاویر، داده ها ، جداول و .... این Progress Bar رو نگه داری.

برای اینکار هم کافیه به سایت زیر یک سری بزنید و کدهای لازم برای تشخیص بارگذاری رو پیدا کنید. :تشویق:

بعد باید تو تابع برگست از Ajax این تابع رو صدا بزنید تا ادامه بارگذاری رو کنترل کنه. :لبخندساده:

موفق باشید.

m.hamidreza
دوشنبه 01 مرداد 1386, 16:19 عصر
برای اینکار هم کافیه به سایت زیر یک سری بزنید و کدهای لازم برای تشخیص بارگذاری رو پیدا کنید. :تشویق:
موفق باشید.

ما هرچه این زیر را نگریستیم هیچ ندیدیم . . .:چشمک:

U mean : http://ajax.asp.net

Neo Persian
دوشنبه 01 مرداد 1386, 19:47 عصر
از دوستان بابت راهنمایی ممنون

اگه میشه اون لینک رو بزارید

RezaKia
دوشنبه 01 مرداد 1386, 20:33 عصر
از دوستان بابت راهنمایی ممنون

اگه میشه اون لینک رو بزارید

ما هرچه این زیر را نگریستیم هیچ ندیدیم . . .:چشمک: