PDA

View Full Version : ایجاد یک sp با مشخصات داخل پست

tc1000
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 18:10 عصر
منیخوام در این SP تعداد زیادی رکورد ( مثلا 200 رکورد ) رو در db اضافه کنم .چون در sp ارایه وجود نداره چطور میشه این اطلاعات در db ذخیره کرد.

AminSobati
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 22:03 عصر
دوست عزیزم،
اگر این رکوردها فرضا در جدول یا دیتابیس دیگه ای قرار دارند، میتونین به کمک INSERT... SELECT این کار رو انجام بدین.
البته سوالتون واضح نیست، من فقط حدس زدم نیازه شما رو

tc1000
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 02:44 صبح
ببنید من تو برنامه یک for دارم و وقتی توی کامپیوتر لوکال اجرا میکنم مثلا میگم که 100 تا رکورد رو برای من ایجاد کن خیلی خود این کار رو میکنه. ولی وقتی میخوام روی هاست ین کار رو انجام بدم متاسفانه این عمل مثلا در رکورد 20 قطع میشه. بعلت سرعت و یا چیز دیگه که نمی دونم.
حالا بعداز تحقیق فهمیدم باید توسط sp این کا رو انجام بدم و این 100 رکورد رو بفرسم به sp و اون توی dbذخیره کنه
از اونجایی که sp آرایه نداره باید از طریق تابع این کا رو کرد.
فکر میکنم الان واضع گفته باشم.

AminSobati
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 11:02 صبح
روشهای زیادی برای این منظور وجود داره. مثلا اینکه اطلاعات رو بصورت یک رشته طولانی که با کاراکتر خاصی از هم جدا کردین بفرستین داخل SP اونجا تفکیک و Insert کنین. همچنین میشه یک سند XML بوجود آورد و اون رو ارسال کرد برای SP، در اونجا امکانات خوبی برای تحلیل XML وجود داره. این لینک بسیار مفیده:
http://www.sommarskog.se/arrays-in-sql.html

saman020
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 15:27 عصر
یک sp بنویسید که فیلدهای یک رکورد را به آن پاس کنید و این sp این رکورد را به بانک اضافه کند.
حال در حلقه for ذکر شده برای هر رکورد آماده شده را به آین sp ارسال کنید

tc1000
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 17:54 عصر
روشهای زیادی برای این منظور وجود داره. مثلا اینکه اطلاعات رو بصورت یک رشته طولانی که با کاراکتر خاصی از هم جدا کردین بفرستین داخل SP اونجا تفکیک و Insert کنین. همچنین میشه یک سند XML بوجود آورد و اون رو ارسال کرد برای SP، در اونجا امکانات خوبی برای تحلیل XML وجود داره. این لینک بسیار مفیده:
http://www.sommarskog.se/arrays-in-sql.html

با تشکر از جواب شما
میشه یک نمونه کد برای من بگذارید.

AminSobati
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 23:58 عصر
در لینکی که گذاشتم اگر مطالعه کنید ده ها مثال هست