PDA

View Full Version : تقاضای یک گراید برای ADO

Mehrdad Tehrani
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 23:18 عصر
سلام دوستان

از این که مدیر کل سایت ( Delphi assistant ) ، اینقدر به ما لطف داره که 24 ساعت نشده تاپیکی که با زحمت راش انداختم رو می بنده ( من واسه همه شما اون همه کمپونت گذاشته بودم با کلی مت های پیشرفته و با حال تمامشم رایگان) اونم بدونه هیچ دلیل منطقی من واقعا به ادامه کار دلگرم شدم :خجالت:

عیبی نداره ( حتما خودش دانلود کرده ، کلی حال کرده بعدش هم با خودش گفته حیف دست مردم بیفته )

به هر حال !

دوستان من یک گرید بدون دردسر یعنی توی بیشتر ویندوز ها بدون مشکل اجرا بشه اونم از نوع مجانی و کرک شدش برای بانک اطلاعاتی از نوع اتصال ADO 2.7 می خوام خیلی خیلی خیلی فوریه !

از کسانی که نوشته های من رو می خونن قدر دانم ! من برنامه نویس همیشه با هوش پر از ایده هایی که تو مایکروسافت هم پیدا نمیشه روزگاری پر از موفقیت رو براتون اروزمندم !

علی کاکرودی
چهارشنبه 30 خرداد 1386, 23:51 عصر
یکی از دوستان توی یکی از تایپیک ها آدرس یک لینکی را گذاشته بود بهتره از این لینک استفاده کنید ، کامپوننتی به نام vsflex grid ، اگر آن را پیدا نکردی روی ای دی من جستجو کن عین همین مورد در آنجا بحث شده ولینکش هم هست ، امیدوارم که بدرت بخوره . موفق باشید

کیوان معینی
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 01:04 صبح
این لینک تاپیک CodeMaster :

http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=320799&postcount=7

CodeMasterX
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 03:00 صبح
لطف کنید تو سایت جستجو کنید، خیلی تاپیک های تکراری و بی معنی خصوصا تو این بخش داریم.

Mehrdad Tehrani
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 17:15 عصر
مرسی بچه ها ، ولی من کم حجم می خوام ، یک گرید کم حجم !!!!

کسی نداره ؟

CodeMasterX
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 23:44 عصر
گرید کم حجم یعنی امکانات ساده و معمولی که در این سطح همون گرید خود ویژوال استودیو 6 کفایت می کنه.در غیر اینصورت یه چند دقیقه ای باید تو کافی نت پول خرج کنید.