PDA

View Full Version : لود گزارش کریستال ریپورت 9 در VB6

touraj
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 13:05 عصر
سلام. من یه ریپورت دارم. مثلاً Report1. چه جوری باید توی VB6 اونو لود کنم. فقط میخوام گزارش لود بشه. هیچ فرمول یا چیز دیگه ای ندارم. فقط دیدن گزارش. تو بخش کریستال ریپورت پرسیدم، جواب درست و حسابی بهم ندادن. در ضمن از کریستال ریپورت 9 استفاده می کنم. تو رو خدا کمک کنین!

majjjj
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 13:12 عصر
سلام. من یه ریپورت دارم. مثلاً Report1. چه جوری باید توی VB6 اونو لود کنم. فقط میخوام گزارش لود بشه. هیچ فرمول یا چیز دیگه ای ندارم. فقط دیدن گزارش. تو بخش کریستال ریپورت پرسیدم، جواب درست و حسابی بهم ندادن. در ضمن از کریستال ریپورت 9 استفاده می کنم. تو رو خدا کمک کنین!
سلام
با ورژن 9 کریستال ریپورت نسخه advanc خیلی راحت این کار عملیه
ابتدا کریستال advan رو نسب کنید سپس از منوی پروجکت گزینه add کریستال ریپورت رو انتخاب کنید
همون چیزی میشه که میخواهید

najafzade
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 13:14 عصر
اگه کریستال ریپورت رو داری نصبش کن و کامپوننتهای مورد نیازش رو تو جعبه ابزار ADD کن و سپس اون رو بزرا تو صفحه Report.:خجالت:

touraj
پنج شنبه 31 خرداد 1386, 13:20 عصر
نه نه. منظورم این نیست. این کارا رو انجام دادم. الان من یه قسمت تو فرم دارم که مال کریستال ریپورته. میخوام فایل Report1.rpt با فشار دادن دکمه Load Report ، لود بشه. باید application و report تعریف کنم. اما نمیدونم چه جوری. مثلاً دستوری که تو بخش کریستا ریپورت برام گذاشتن این بود که به دردم نخورد:

If ValidateData = True Then
Screen.MousePointer = vbHourglass
Set Rep = New rptCommands
Call InitializeReport(Rep)
Rep.RecordSelectionFormula = SelectionFormula
Call Rep.ParameterFields(1).AddCurrentValue(FDateFormat (CurFDate))
' Call Rep.ParameterFields(2).AddCurrentValue(CStr(txtFro mDate))
' Call Rep.ParameterFields(3).AddCurrentValue(CStr(txtToD ate))
Set frmReportView.mrptPuReport = Rep
frmReportView.Show vbModal
Set frmReportView.mrptPuReport = Nothing
Unload frmReportView
End If

majjjj
شنبه 02 تیر 1386, 13:13 عصر
نه نه. منظورم این نیست. این کارا رو انجام دادم. الان من یه قسمت تو فرم دارم که مال کریستال ریپورته. میخوام فایل Report1.rpt با فشار دادن دکمه Load Report ، لود بشه. باید application و report تعریف کنم. اما نمیدونم چه جوری. مثلاً دستوری که تو بخش کریستا ریپورت برام گذاشتن این بود که به دردم نخورد:
ورژن کریستال ریپورت شما چیه
9 ادونس یا پرفشنال

TOSI_software
جمعه 22 تیر 1386, 19:32 عصر

من هم CR9_Advance همین مشکل را دارم و یک مثال با کد درVB6 میخواهم که یکی از گزارشات ازپیش آماده را بطور دلخواه کاربرفراخوانی کرده و query به آن بفرستد و نتیجه در فرم اصلی نمایش داده شوند.
امیدوارم که از قوانین این سایت خوب تخلف نکرده باشم چون ازصفحه اصلی نتوانستم طرح سوال کنم ایمیل من tosi1341@yahoo.com :عصبانی++: