PDA

View Full Version : مشکل در نصب PHP روی Windows 2003 server

rsalimian
چهارشنبه 26 فروردین 1383, 16:05 عصر
سال قبل PHP را تونستم روی XP نصب کنم ولی با همون روش نتونستم روی win2003 نصب کنم. دقیقا عملیاتی که در مقاله "نصب PHP بر روى win32 بصورت server module SAPI" که تو سایت iranphp بود, را انجام دادم. ولی بازم جواب نداد.
با تشکر

oxygenws
چهارشنبه 26 فروردین 1383, 19:20 عصر
من خودم همچین کاری نکردم ولی این طور که دوستان می گویند..... این win2K3 کلا با همهء نرم افزار ها مشکل داره... شما الان به فرض هم موفق بشید که php رو نصب کنید (که من تا الان همچین کسی رو ندیدم) سر نصب mysql یا oracle گیر می کنید.
اگر هم بخواید با apache کار کنید که اون هم کلی گیر داره.

بهتره بی خیال بشید و ......

موفق باشید، امید

Spoofed
چهارشنبه 26 فروردین 1383, 20:26 عصر
سال قبل PHP را تونستم روی XP نصب کنم ولی با همون روش نتونستم روی win2003 نصب کنم. دقیقا عملیاتی که در مقاله "نصب PHP بر روى win32 بصورت server module SAPI" که تو سایت iranphp بود, را انجام دادم. ولی بازم جواب نداد.
با تشکر

مای اس کیو ال و پی اچ پی به راحتی روی ویندوز 2003 که هم اکنون از آن دارم استفاده می کنم نصب می شوند.
ساده ترین راه نصب آن این است که اجازه بدهید نصاب php آنرا برایتان نصب کند و سپس تنظیمات لازم IIS را بعنوان وب سرور بجای آپاچی برای شما به صورت خودکار انجام دهد. صد در صد تست شده و مشکلی ندارد.

rsalimian
شنبه 12 اردیبهشت 1383, 16:06 عصر
باتشکر از دوستان٬ همانطور که گفته بودند php instller براحتی نصب شد.

homayas
دوشنبه 13 آبان 1392, 12:46 عصر
سلام
ببخشید این php instller چیه من خیلی سریع به اون نیاز دارم میشه لینک دانلودشو به من بدین

MMSHFE
دوشنبه 13 آبان 1392, 13:34 عصر
تاپیک 9 سال قبل رو چرا بالا میارین؟! بهتر نیست تاپیک جدید ایجاد کنید؟