PDA

View Full Version : ساختن Multi Text

tc1000
شنبه 02 تیر 1386, 16:48 عصر
با سلام
میخوام با وی بی Multi Text درست کنم که دارای اسکورول باشه مانند مثال که توی ضمیمه
گذاشتم

shamsoft
یک شنبه 03 تیر 1386, 06:38 صبح
فکر کنم این لیست باکس باشه

noorsoft
یک شنبه 03 تیر 1386, 07:35 صبح
دوست عزیز اولا این چیزی که شما گذاشتین از نرم افزار درج گرفته شده که با Director طراحی شده این کنترل هم چیز خاصی نیست یک لیست باکسه اگه میخوای به همین صورت گرافیکی باشه باید با UserControl درستش کنی

tc1000
یک شنبه 03 تیر 1386, 09:59 صبح
بله دقیقا نرم افزار درج هستش، و فرم های بسیار عالی هم داره.
فقط نمی دونم توی VB چطوری میشه چنین چیزی رو درست کرد.

Evil 69
یک شنبه 03 تیر 1386, 10:51 صبح
تمام این فرم کار با عکس هستش تو میتونی با جند تا عکس ساده این کارو بکنی مثلا یک کادر متن بذاری بعد پس زمینه ی اون رو هر طور که میخای درست کنی بعد یک کلاس بنویسی که توش یک اسکرول درست کنی به اون شکلی که خودت دوست داری بازم این کار هم با چند تا عکس ساده میشه

shamsoft
یک شنبه 03 تیر 1386, 19:12 عصر
نه بابا فکر نکنم عکس باشه
اینا احتمالا از اکتیواکس های Skin استفاده کردن. شاید مثلا Skin Crafter باشه که البته مجانی نیست ولی خب فکر کنم کرک واسش باشه

noorsoft
دوشنبه 04 تیر 1386, 09:26 صبح
گفتم که این برنامه با Director درست شده و محیط گرافیکی و انیمیشن ها همه در این نرم افزار طراحی شدند البته در وی بی هم کاری نداره اگه لازم داری برات یک اکتیوایکس درست کنم

tc1000
دوشنبه 04 تیر 1386, 12:16 عصر
یه نمونه کار میدی ببینم چطوریه؟

Evil 69
دوشنبه 04 تیر 1386, 14:17 عصر
بابا من هم که گفتم اکتیواکسه تو هم میتونی با عکس اون رو درست کنی

افتاد!!

noorsoft
دوشنبه 04 تیر 1386, 15:13 عصر
بابا من هم که گفتم اکتیواکسه تو هم میتونی با عکس اون رو درست کنی

افتاد!!

اونی که تو میگی اکتیو ایکس نیست

amirhosein
دوشنبه 04 تیر 1386, 19:22 عصر
دوست عزیز اولا این چیزی که شما گذاشتین از نرم افزار درج گرفته شده که با Director طراحی شده این کنترل هم چیز خاصی نیست یک لیست باکسه اگه میخوای به همین صورت گرافیکی باشه باید با UserControl درستش کنی
اولین بار که برنامه فاخر درج رو دیدم حدود سه چهار سال پیش بود . محیط گرافیکی اش خیلی منو گرفته بود بهمین خاطر یه میل زدم به شرکت تولید کننده اش و ازشون پرسیدم با چی نوشتینش که جواب دادن با C++ Builder.

noorsoft
دوشنبه 04 تیر 1386, 20:04 عصر
اولین بار که برنامه فاخر درج رو دیدم حدود سه چهار سال پیش بود . محیط گرافیکی اش خیلی منو گرفته بود بهمین خاطر یه میل زدم به شرکت تولید کننده اش و ازشون پرسیدم با چی نوشتینش که جواب دادن با C++ Builder.

درسته عزیزم ولی گرافیکش را من گفتم با دایرکتور کار کردند نه برنامه نویسیشو