PDA

View Full Version : استفاده از پروکسی تو نمایش سایت

Payman62
شنبه 02 تیر 1386, 19:53 عصر
سلام.
من یه بروزر نوشتم که میخوام از پروکسی برای نمایش سایت استفاده کنه. چطور باید از پروکسی تو نمایش سایت استفاده کنم؟

ضمنا پروکسی آنلاین از کجا میتونم گیر بیارم. سایت هست که توسط برنامه بهش وصل شم و پروکسی های جدید رو ازش دانلود کنم؟

majidghost
شنبه 02 تیر 1386, 22:19 عصر
شما باید مرورگرتو تنظیم کنی.

Payman62
یک شنبه 03 تیر 1386, 02:38 صبح
سلام.
یعنی چی مرورگرتو تنطیم کنی. من میگم یکی خودم نوشتم. اگه از راه برنامه نویسی بلدی جواب بده.

noorsoft
یک شنبه 03 تیر 1386, 05:02 صبح
منظورت چیه یعنی میخای بعض سایتها را نمایش نده

shamsoft
یک شنبه 03 تیر 1386, 06:12 صبح
اینو که اتچ کردم ببینش
از یه پروکسی آنلاین استفاده می کنه ولی خب اگه اون پروکسی فیلتر بشه برنامه هم از کار می افته.
این سورس هم مال خیلی وقت پیشه اگه یه وقت فیلتر بود دیگه خودت باید یه پروکسی نصب کنی و برنامه رو با اون هماهنگ کنی :چشمک:

Payman62
یک شنبه 03 تیر 1386, 12:46 عصر
سلام.
shamsoft ممنون از کمکت.
ببین دوست عزیز من نمیخوام سایتم تو یه سایت فیلتر شکن باز شه. حتما دیدید یه پروکسی مثل 133.25.13.65:8080 رو تو Internet explorer ست میکنن و بعد وارد هر سایتی بشن آیپی که ازشون شناسایی میشه اون پروکسیه هست.
حالا من یه بروزر ساده با همین کنترل microsoft internet control نوشتم. ولی میخوام سایتی که باز میکنم به وسیله یه پروکسی مثل 133.25.13.65:8080 باز شه. در وقع پروکسی تو بروزری که نوشتم باید ست شه. ولی چطور؟

shamsoft
یک شنبه 03 تیر 1386, 19:14 عصر
لینک زیر رو ببین: :چشمک:
این لینک (http://www.freevbcode.com/ShowCode.Asp?ID=4347)

احتمالا کارت راه می افته

Payman62
سه شنبه 05 تیر 1386, 02:04 صبح
سلام.
shamsoft این برنامه در مورد استفاده از پروکسی تو نمایش سایت نیست. من هنوز لنگ ست کردن پروکسی هستم. این برنامه پروکسی رو تو مرورگر ست نمیکنه.

o0_Amin_0o
چهارشنبه 06 تیر 1386, 10:28 صبح
اینو که اتچ کردم ببینش
از یه پروکسی آنلاین استفاده می کنه ولی خب اگه اون پروکسی فیلتر بشه برنامه هم از کار می افته.
این سورس هم مال خیلی وقت پیشه اگه یه وقت فیلتر بود دیگه خودت باید یه پروکسی نصب کنی و برنامه رو با اون هماهنگ کنی :چشمک:

دوست عزیز ممنون
واقعآ لطف کردین

فقط شما خود اون اسکریپ تو رو ندارین؟
چون اون لینک خودش فلیتره!
و برای این که سیتسم پایدار باشه باید روی خود سایت نصب بشه!

البته اسکپریت , اسکریپته Phproxy هست.
ولی یکسری تغییرات توش داده شده که آدرس سایت رو به صورت پارامتر از طریق URL میگیره!
اگه داشتینش ممنون میشم بذارین واسه دانلود.

shamsoft
چهارشنبه 06 تیر 1386, 13:43 عصر
من اون اسکریپت رو ندارم. اونو Silliconic نصب کرده بود و من برنامش رو نوشتم
این PHProxy هم فکر نکنم که دستکاری شده باشه. البته منظورم دستکاری برنامه نویسی هست چون فقط اون آخر برنامه یه اسمی از Silliconic و IranVB گذاشته وگرنه برنامه تغییر نکرده
این برنامه هم توی Sourceforg هست