PDA

View Full Version : خاصیت Inheritsدر تگ page

mahdi_negahi
دوشنبه 04 تیر 1386, 00:23 صبح
سلام این خاصیت inherits در تگ page یعنی این که کلاس ما داره از یک کلاس partial ارث میبره ( اگر dll پروژه کامپایل کنید میبینید که یک namespace به نام - اضافه شده ) من میخوام بدونم به کد این کلاس چگونه میشه دست یافت

azmoodeh
دوشنبه 04 تیر 1386, 00:32 صبح
سلام
اگر کامپایل شده باشه که دردسر داره ، باید با Decompiler سعی کنی اون رو پیدا کنی ، کاری هم به Asp.Net بودن پروژه یا تگ Inherits نداره. ضمن اینکه اگر برنامه رو با چیزهایی مثل Obfuscator کدگذاری کرده باشن که کارت خیلی سخت تره.در مورد پیدا کردن برنامه های کامپایل شده در .net توی این سایت مطالب زیادی دیدم.

موفق باشی

mahdi_negahi
دوشنبه 04 تیر 1386, 00:37 صبح
نه دوست خوبم من میخوام قبل از کامپایل به این کد دسترسی داشته باشم و نمی خوام به کدهای تولید شده بعد از کامپایل دسترسی پیدا کنم

azmoodeh
دوشنبه 04 تیر 1386, 01:28 صبح
منظورت رو دقیق متوجه نمیشم.خ.ب این کد همون کدی هست که داری می نویسی.مثلا برای صفحه Default نگاه کن . کلاسش که توی تگ گذاشته _default هست.اگر روی فرم در حالت design هم کلیک کنی و پنجره کدش رو ببینی می بینی که اسم کلاسش _default هست و... برای بقیه فرم ها هم توی حال پیش فرض همینه.البته یادمه قبل از اینکه تو دات نت 2 MasterPAge ها بیان با تغییر این تگ و قراردادن اسم کلا فرم دیگه ای و یک سری قواعد دیگه این کارو شبیه سازی می کردیم !!

mahdi_negahi
دوشنبه 04 تیر 1386, 01:40 صبح
آره فهمیدم درسته