PDA

View Full Version : application server

nkhozooii
دوشنبه 04 تیر 1386, 19:27 عصر
باسللام

من یک سایت باvisual studio.net2005طراحی کرده ام برای uploadکردن سایت باید چکار کنم.
من از databaseاراکل استفاده می کنم از چهapplication serverباید استفاده کنم.
روی oracle application serverمیتوان.netframeworkنصب کرد.

aidin300
چهارشنبه 06 تیر 1386, 08:50 صبح
برنامه ای که با VS طراحی کنی با IIS اجرا می شه نه با Oracle AS . فکر نمی کنم بتونی Host پیدا کنی که اوراکل داشته باشه ولی اگه پیدا شد فقط Connection String رو عوض کن

nkhozooii
پنج شنبه 07 تیر 1386, 10:25 صبح
با سلام
دوست عزیز من این سایت را برای شرکت مخابرات انجام میدهم که databaseشان oracle.میشه منظورت را ازhostایکهoracleداشته باشه تو ضیح بدی.
این شرکت قبلا سایتهایی داشته که باoracleوjdeveloperکار می کردند.

arashmidos2020
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 19:13 عصر
برنامه ای که با VS طراحی کنی با IIS اجرا می شه نه با Oracle AS . فکر نمی کنم بتونی Host پیدا کنی که اوراکل داشته باشه ولی اگه پیدا شد فقط Connection String رو عوض کن
سلام میشه راجب این oracleAs بیشتر توضیح بدی یعنی چجوری نصب می شه؟
ممنون

arashmidos2020
شنبه 26 اردیبهشت 1388, 12:55 عصر
کسی نیست جواب بده؟

babila
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 10:40 صبح
معمولا شرکت های بزرگ خودشون با داشتن اینترنت و IP اقدام به راه اندازی Web server می کنند و به همین دلیل شما می تونید از هر دیتابیسی استفاده کنید و لازمه که رو وب سرور اوراکل وIIS رو نصب کنید و همان کاری رو که موقع توسعه سایت انجام دادید رو مونم وب سرور هم انجام بدید. ما هم همین کارو برای تعدادی از شرکت های مخابرات انجام دادیم. باز اگه موردی بود بگین.

arashmidos2020
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 13:51 عصر
ممنون از پاسختون.اما من می خوام از oracle server application استفاده کنم.اگه میشه راهنماییم کنید چطور میشه با این نرم افزار کار کرد.

aidin300
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 19:15 عصر
ممنون از پاسختون.اما من می خوام از oracle server application استفاده کنم.اگه میشه راهنماییم کنید چطور میشه با این نرم افزار کار کرد.

اين نرم افزار (Oracle AS) ديگه توسط اوراكل Support‌ نمي شه بهتره بري سراغ WebLogic و مستندات اونو از سايت اوراكل دانلود كني(البته مستندات مربوط به Oracle AS رو هم همين جا ميتوني پيدا كني)

arashmidos2020
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388, 16:24 عصر
یعنی شما می فرمایید برای ساختن پورتال می بایستی(بهتر است) از weblogic استفاده کرد؟
راستی مستندات oracle As رو که گفتین (در این سایت) کجا هستند؟
ممنون از شما

arashmidos2020
پنج شنبه 28 خرداد 1388, 16:28 عصر
Oracle Application server portal آن طور که من فهمیدم برای پورتال نویسی است که توسط بانک اطلاعاتی اوراکل و J2EE هست.اما نمی دونم برای یادگیری در این باب چطور پیش برم.اگر کسی برنامه OracleAs رو داره بگه تا یک جوری ازش بگیرم.راستی اصلادر این سایت از مستندات oracleAs صحبت نشده.

ممنون