PDA

View Full Version : آخرین ورژن Intraweb در دلفی 7

spicirmkh
سه شنبه 05 تیر 1386, 12:37 عصر
آخرین ورژن Intraweb در دلفی 7 چی هست و از کجا تهیه کنم و مشکل نصب و رجیستر نداشته باشد

با تشکر

ghabil
سه شنبه 05 تیر 1386, 13:15 عصر
حالا چرا دلفی 7؟! از دلفی 2007 استفاده کن که توش اینتراوب 9 هست ! چون توی دلفی 7 فقط میتونی از اینتراوب 5 استفاده کنی که اصلا قابل مقایسه با اینتراوب 7 به بالا نیست .
ولی میتونی از سایت www.atozed.com تو قسمت historty آخرین نسخه های اینتراوب 5 رو هم بگیری...

spicirmkh
چهارشنبه 06 تیر 1386, 08:53 صبح
حالا چرا دلفی 7؟! از دلفی 2007 استفاده کن که توش اینتراوب 9 هست ! چون توی دلفی 7 فقط میتونی از اینتراوب 5 استفاده کنی که اصلا قابل مقایسه با اینتراوب 7 به بالا نیست .
ولی میتونی از سایت www.atozed.com تو قسمت historty آخرین نسخه های اینتراوب 5 رو هم بگیری...

سلام

آیا دلفی 2007 برنامه من که با دلفی 7 نوشتم پشتیبانی می کند ؟
محیط دلفی 2007 سخت و پیچیده نیست مثل Delphi.net 2005 ؟

با تشکر

ghabil
چهارشنبه 06 تیر 1386, 09:59 صبح
برنامه اینتراوبی اگه هست یک مقداری تغییرات میخواد .
سخت تر که نیست و حتما راحتتر و با امکانات بیشتر ولی به فرض هم بود میخواستی نری سراغ چیز جدید با امکانات بیشتر ؟;)

Mahmood_M
چهارشنبه 06 تیر 1386, 10:27 صبح
من از اینتراوب 8 در دلفی 7 استفاده میکنم ...
بزرگترین مشکلی که اینتراوب داره ، مشکل HTML Editor اون هست که نه با فارسی سازگاری داره و نه قدرت زیادی داره وگر نه امکانات دیگش فوق العادست ...

آیا برای حل مشکل ساخت صفحه راهی هست ؟
آیا نسخه ای که در دلفی 2007 هست ، HTML Editor خوبی داره ؟ یا ...

با تشکر موفق باشید ...

ghabil
چهارشنبه 06 تیر 1386, 13:02 عصر
البته این یک سوال جداست بهتر هم بود توی یک تاپیم جدا میپرسیدی ، ولی من اینو بارها گفتم توی مقاله ام هم گفتم ، اصلا ادیتور خودش رو ول کن از امکان بسیار قدرتنمد Templateهاش استفاده کن(طرز استفادش رو هم که آموزش دادم) بعد میتونی کل طراحیت رو مثلا توی FrontPage بکنی...

spicirmkh
پنج شنبه 07 تیر 1386, 09:16 صبح
من از اینتراوب 8 در دلفی 7 استفاده میکنم ...

آقا محمد من چطور می توانم اینتراوب 8 در دلفی 7 داشته باشم

با تشکر

ghabil
پنج شنبه 07 تیر 1386, 13:52 عصر
هر نسخه ای از اینتراوب رو میتونی از سایتشون که آدرسش رو برات نوشتم بگیری اما حواست باشه که این نسخه ها Trial هستند و فقط به درخواستهای Local جواب میدهند یعنی بجز خودت کسی نمیتونه بهشون دسترسی داشته باشه ، دوما بعد از هر 3-4 بار اجرا یکبار بجای اینکه اجرا بشه یک صفحه میاره و میگه که این نسخه Trial هست و نهایتا هم در مود StandAlone هر دفعه پوئرت رو بصورت رندم عوش میکنه ، برای همین حواستون به این مسئله باشه که برنامه رو ننویسی بعد نتونید ازش استفاده کنید. مگر اینکه محمود خریده باشدش.

Fallah1980
یک شنبه 07 مرداد 1386, 07:10 صبح
لطفا، آدرس مقاله اینتراوب رو بدید.
مرسی.

ghabil
یک شنبه 07 مرداد 1386, 10:31 صبح
این هم آدرسش (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=56959)

Fallah1980
دوشنبه 08 مرداد 1386, 07:32 صبح
مقاله ی خوب شما رو خوندم ، عالی بود.
حالا بعد از اینکه پروژه رو تموم کردیم، چه چیزهایی رو باید بدیم به شرکتهای مربوطه تا اصطلاحا برامون بذارنشون توی اینترنت!!!؟؟؟