PDA

View Full Version : لود کردن عکس از فایل

jeus
سه شنبه 05 تیر 1386, 12:46 عصر
دوستان من میخواهم فایل exe از یک پوشه عکس لود کنه و درون خودش به نمایش بگذاره
تعداد عکسها درون پوشه هم نا مشخصه الگوریتمش اینه http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=71498
لطفا راهنماییم کنید

jeus
سه شنبه 05 تیر 1386, 15:56 عصر
کسی به من کمک نمیکنه ؟

اَرژنگ
سه شنبه 05 تیر 1386, 20:22 عصر
به لینکی که گفتید الگریتم کاری که میخواهید انجام بدید نگاه کردم ولی نمیدونم در چه موردی کمک میخواهید.
در http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=71498
شما الگریتم کار ارئه ندادید بلکه سبک کار برنامه را تشریح دادید.
اگر بگید که در کجاش به چه ایراد بخصوصی برخوردید اساتید اینجا کمک میکنند.
تشریح سبک کار برنامه‌تان واقعا خوب بود، ولی من درک نکردم که کجاش اشکال دارید.

jeus
چهارشنبه 06 تیر 1386, 10:17 صبح
از شما ممنونم
پیشنهاد یکی از بچه ها یک پیشنهاد کرد و اینکه تمام فایلها رو درون یک فولدر قرار بدم و فقط از طریق پایگاه داده روشون نمایششون بدم و فیلترشون کنم و گفت هنگام آپدیت هم راحتتره و فقط باید دیتا بیستو عوض کنی
مشکلی که دارم اینکه از چه دیتابیسی استفاده کنم که احتیاج به نصب نداشته باشه
XML My SQL lite

habedijoo
چهارشنبه 06 تیر 1386, 12:49 عصر
از Ms Access استفاده کن .

once4ever
چهارشنبه 06 تیر 1386, 14:24 عصر
از xml استفاده کن (همونطور که http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=71498 گفتم)

jeus
چهارشنبه 06 تیر 1386, 19:54 عصر
چرا اکسس چرا Xml لطفا هر کدام دلایل خودتونو بگید من البته با اکسس آشناییم بیشتره اما فکر کنم XML کارایی بالاتری داشته باشه .
من دربرنامم امنیت برام مهم نیست فقط میخواهم برنامه ام آپدیت شود همینو بس و بتونم دیتابیسمو آپدیت کنم .
بقیه خوانندگان هم نظر بدن
to be continued ;-)

ghafoori
چهارشنبه 06 تیر 1386, 20:30 عصر
دوست عزیز xml از نظر من بهتر است به دو دلیل یک حجم ان کمتر است بعد کد نویسی ان هم کمتر است دیگر لازم نیست برای کد برای اتصال و update و sql ندارید

jeus
چهارشنبه 06 تیر 1386, 21:06 عصر
بینید من از XML یه چیزایی دستگیرم شده ولی سر در گمم و کلا آدمی هستم که باید حتما اونچیزی را که خوندم و شنیدم رو بپورسم و از یه نفر تائید بگیرم تا تا کاملا شیر فهم بشم
من چیزهایی را که از خوندن حداقل 50 تاپیک متوجه شدم مینویسم اگه جایی اشتباه میکنم بگید
من میدونم xml یک دیتابیس هست -XSLT برای قالب بندی xml برای نمایش استفاده میشه -parse به معنی قرار دادن Xml درون یک html یا برنامه کاربردی است - برای برقراری ارتباط بین XML و #C باید از ADO استفاده کرد - نودها در XML مشکل سازند یا به تعبیر دیگر برنامه نویسی را 2 چندان میکنه
چیزهایی بود که من از XML فهمیدم و یه چیزهایی دیگه که توی ذهنم کمرنگه
باز هم از شما ممنونم که با صبر و حوصله جواب منو میدین

ghafoori
چهارشنبه 06 تیر 1386, 21:35 عصر
ببین دوست عزیز شما به این چیزها زیاد فکر نکن چون مطالب xml داخل ریزش 1000 صفحه هم بیشتر است شما این را بلد باش که داخل ado.net ما اطلاعات را از داخل دیتا بیس می خوانیم می ریزیم داخل دیتاست و دیتا تیبل همین حالا هر دو اینها دارای متدهای ReadXml و WriteXml هستند که یک فایل xml را می خوانند و می نویسند دیگه کار ما با xml با این دو خط تموم است بقیش را خود دات نت انجام می دهد برای همین می گم کد کمتری در این روش می نویسیم

jeus
پنج شنبه 07 تیر 1386, 16:02 عصر
آیا براتون امکان داره یک سورس برام بگذارید
که من بتونم نجوه عملکردو ببینم ؟

ghafoori
پنج شنبه 07 تیر 1386, 20:50 عصر
این هم یک نمونه
9471

jeus
جمعه 08 تیر 1386, 10:15 صبح
باز هم از شما ممنونم