PDA

View Full Version : تجارب PUBLISH

m.hamidreza
سه شنبه 05 تیر 1386, 23:51 عصر
من تاپیک های قبلی رو دیدم و فهمیدم که باید dll های generate شده بعداز عمل publish در پوشه bin رو روی server کپی کنم که به تعداد page هاست ، حالا چندتا سوال :

-دیگه نیازی به کپی کردن پوشه های Theme،Resources،... که نیست ؟
-دیگه نیازی به کپی کردن فایل های web.config ،css،global نیست ؟ حتی اگه چندتا web.config داشته باشیم ؟
-پوشه images رو هم باید کپی کنم دیگه ؟ ولی من page هام توی چندتا پوشه مجزاست که imagesها شم جداست،اینو چیکار کنم ؟
-DLL های Ajax رو هم باید به این dll ها add کنم ؟
------
ممنون .

tc1000
چهارشنبه 06 تیر 1386, 00:29 صبح
هر چه توی پروژه داری باید اضافه کنی. و هر dll ی هم توی BIN قرار بدی و اونا رو هم کپی کن تو هاست

Alireza_Salehi
چهارشنبه 06 تیر 1386, 09:15 صبح
من تاپیک های قبلی رو دیدم و فهمیدم که باید dll های generate شده بعداز عمل publish در پوشه bin رو روی server کپی کنم که به تعداد page هاست ، حالا چندتا سوال :

-دیگه نیازی به کپی کردن پوشه های Theme،Resources،... که نیست ؟
-دیگه نیازی به کپی کردن فایل های web.config ،css،global نیست ؟ حتی اگه چندتا web.config داشته باشیم ؟
-پوشه images رو هم باید کپی کنم دیگه ؟ ولی من page هام توی چندتا پوشه مجزاست که imagesها شم جداست،اینو چیکار کنم ؟
-DLL های Ajax رو هم باید به این dll ها add کنم ؟
------
ممنون .

هر چیزی که خروجی Publish ایجاد میکنه باید به سرور انتقال بدی.

m.hamidreza
چهارشنبه 06 تیر 1386, 14:41 عصر
من فکر می کردم فقط باید dll های پوشه bin رو کپی کنم پس همشو باید کپی کنم !
پوشه App_Data که سایزش هم 10mbرو چی ؟ من db جدا دارم که sql2000 هست با membership یا login control های خود .NET هم کار نکردم این پوشه هم تو خروجی Publish هست باید کپی شه ؟

--
ممنونم .

Nightbat
چهارشنبه 06 تیر 1386, 15:56 عصر
من فکر می کردم فقط باید dll های پوشه bin رو کپی کنم پس همشو باید کپی کنم !
پوشه App_Data که سایزش هم 10mbرو چی ؟ من db جدا دارم که sql2000 هست با membership یا login control های خود .NET هم کار نکردم این پوشه هم تو خروجی Publish هست باید کپی شه ؟

--
ممنونم .

اگه از membership provider خود Asp.Net استفاده نکردی احتیاجی به اون فایل .mdb نداری.