PDA

View Full Version : (null) is not a valid win32 application

sepelloo
چهارشنبه 06 تیر 1386, 18:40 عصر
سلام
من از برنامه خودم یک فایل اجرایی درست کرده ام
ولی بعد از نصب فقط یک بار اجرا می شود و اگر سیستم را خاموش و روشن کنم این پیغام را می دهد
(null) is not a valid win32 application
کسی می دونه دلیلش چی بوده؟

hdv212
چهارشنبه 06 تیر 1386, 23:19 عصر
سیستمتو حتما با یه آنتی ویروس به روز شده، اسکن کن، احتمال خیلی زیاد ویروس داره، اونم ویروسی که به فایلهای دات نت آسیب میرسونه، من سابقه شو داشتم.

azmoodeh
چهارشنبه 06 تیر 1386, 23:23 عصر
سلام
من از برنامه خودم یک فایل اجرایی درست کرده ام
ولی بعد از نصب فقط یک بار اجرا می شود و اگر سیستم را خاموش و روشن کنم این پیغام را می دهد
(null) is not a valid win32 application
کسی می دونه دلیلش چی بوده؟

چه جالب ، خیلی ها دارن دنبال راهی می گردن که برنامشون فقط یکبار اجرا بشه :لبخندساده:
قدر این نعمت خدادادی رو بدونید :بامزه:

اما جدا از شوخی همونطور که دوستمون فرمودند به احتمال زیاد ایراد از ویروسی یا چیزی شبیه اون باشه .
موفق باشید

ARA
پنج شنبه 07 تیر 1386, 09:27 صبح
جالبتر اینکه من چند وقت پیش که ویندوز عوض کرده بودم این مشکل برام بوجود اومده بود و مجبور شدم خیلی از برنامه خام رو دوباره کامپایل کنم

kiani.mehdi
پنج شنبه 07 تیر 1386, 10:36 صبح
چه جالب ، خیلی ها دارن دنبال راهی می گردن که برنامشون فقط یکبار اجرا بشه :لبخندساده:
قدر این نعمت خدادادی رو بدونید :بامزه:
.
موفق باشید

انجام دادن این عمل مستلزم نوشتن 3 خط کد هست

موفق باشید
مهدی کیانی

kiani.mehdi
پنج شنبه 07 تیر 1386, 10:40 صبح
جالبتر اینکه من چند وقت پیش که ویندوز عوض کرده بودم این مشکل برام بوجود اومده بود و مجبور شدم خیلی از برنامه خام رو دوباره کامپایل کنم

آره گاهی برای من هم چنین مشکلاتی پیش اومده
مثلا خیلی وقت ها برنامه را که تو دات نت باز می کنم فرم ها را البته بعضی هاشون را نشون نمیده ولی 1 بار که دات نت را میبندم وباز میکنم درست میشه
در مورد ویندوز تا حالا بهش بر نحوردم
اما من هم حدس میزنم که این مشکل باید از ویندوز باشه
منظورم اینه که وقتی ویندوز خراب میشه به هر دلیلی مثلا وبروس و ... اینطوری میشه
احتمالا ویروس ها به فایل ها و اسمبلی های دات نت آسیب میرسونن

موفق باشید
مهدی کیانی

hdv212
پنج شنبه 07 تیر 1386, 12:27 عصر
احتمالا ویروس ها به فایل ها و اسمبلی های دات نت آسیب میرسونن

منم با kiani.mehdi عزیز موافقم، ولی نمیدونم چرا تا حالا کسی کشف یا اعلام نکرده، این مشکل خیلی بزرگیه واسه فایلهای دات نتی.

azmoodeh
پنج شنبه 07 تیر 1386, 13:13 عصر
انجام دادن این عمل مستلزم نوشتن 3 خط کد هست

موفق باشید
مهدی کیانی

با تشکر از دوست عزیز آقای کیانی که 3 خطه بودن اینکار رو یادآوری کردند محض اطلاع عرض کنم که بنده هم جهت شوخی گفتم و با توجه به تاپیک هایی که توی این سایت و جاهایی که تدریس می کنم مطرح شده گفتم !!!

اما جهت اطمینان از اینکه ویندوز و یا دات نت مشکل داره برنامه رو روی کامپیوتر خودتون کامپایل کنید و بدون اجرا به کامپیوتری که مشکل خاصی نداره منتقل کنید و اونجا اجرا کنید ببینید این مشکل پیش میاد (چون احتمال می دم کامپایلرتون مشکل داشته باشه ).
موفق باشید

sepelloo
شنبه 09 تیر 1386, 13:57 عصر
من برنامه رو روی یک سیستم دیگه xp sp2 نصب کردم اونجا مشکلی نداشت.
فکر کنم همونطور که دوستان گفتند سیستم ویروسی بوده.
البته سیستم من 2003 server بود و من اونو روی xp sp1 اجرا کردم که مشکل به هم زد
و احتمال اینکه مربوط به سرویس پک بوده خیلی کمه چون حداقل فبل از رستارت کردن اجرا میشه
.