PDA

View Full Version : قفل کردن کلید ترکیبی ctrl+alt+del

M * M * A
شنبه 09 تیر 1386, 12:25 عصر
با سلام
چه طوری میشه که موقع اجرای برنامه ای که نوشتم کلیدترکیبی ctrl+alt+del کار نکند؟

mehdi.mousavi
دوشنبه 11 تیر 1386, 01:06 صبح
با سلام
چه طوری میشه که موقع اجرای برنامه ای که نوشتم کلیدترکیبی ctrl+alt+del کار نکند؟

سلام.
یکی از بهترین مقالات تو این زمینه رو میتونید اینجا بخونید (http://www.codeproject.com/win32/AntonioWinLock.asp)، اگر چه من از کار انداختن این سه کلید رو به هیچ وجه توصیه نمیکنم. البته مقاله برای VCPP نوشته شده، اما تبدیل اون به C# کار مشکلی نیست.

ARA
دوشنبه 11 تیر 1386, 09:34 صبح
یک کلید ریجستری هم داشت تو گوگل یک سرچی بزن من قبلا دیدمش ولی الان یلدم نیست

اَرژنگ
دوشنبه 11 تیر 1386, 09:37 صبح
با mehdi6755 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=41233) کاملا موافقم، عوض کردن سیستم کاربر هیچ کار درستی نیست. دلیل اینکه با این روش باید متوسل بشید چیه؟

M * M * A
یک شنبه 17 تیر 1386, 21:25 عصر
من یک برنامه آزمونگر برای دانشگاهم نوشتم ولی تنها ایرادی که گرفتن این بود که فقط باید برنامه اجرا شده باشه و کاربر نتواند هیچ کار دیگری بکند.(alt ctrl del , alt tab,ctrl esc,...)

M * M * A
یک شنبه 17 تیر 1386, 21:27 عصر
البته من یک برنامه پیدا کردم ولی نیاز به رجیستر کردن داره اسم اون فایل dwlGina2.dll

hdv212
یک شنبه 17 تیر 1386, 22:23 عصر
از طریق رجیستری به روش زیر عمل کن :

Disable Taskmanager with Regedit :

Hive: HKEY_CURRENT_USER
Key: Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies \System
Name: DisableTaskMgr
Type: REG_DWORD
Value: 1=Enablethis key, that is DISABLE TaskManager
Value: 0=Disablethis key, that is Don't Disable, Enable TaskManager

موفق باشید

اَرژنگ
دوشنبه 18 تیر 1386, 03:57 صبح
من یک برنامه آزمونگر برای دانشگاهم نوشتم ولی تنها ایرادی که گرفتن این بود که فقط باید برنامه اجرا شده باشه و کاربر نتواند هیچ کار دیگری بکند.(alt ctrl del , alt tab,ctrl esc,...)
واقعا که در دنشگاه ها هیچ چی حالیشون نیست!
این مطلب به Administrator مربوطه که Permission هایه درست را ست کنه ، نه به برنامه نویس!
اینکه چه برنامه هایی اجازه اجرا شدن دارند و اینکه سیستم اجزه چه کارهاییی را دارد را بدوش شما انداختن ، نشان میده Administrartor سیستمشان کارش را انجام نمیده.
انجام دادن این کار از نظر امنیتی هیچ‌فایده‌ای نداره و فقط مانند یک وصله میمانه.

Arman_1367
دوشنبه 18 تیر 1386, 09:19 صبح
ببین قبل از اجرا یک دسکتاپ درست کن برنامه را منتقل کن به اون اینجوری کنترل کامل بدون دستکاری سیستم کاربر را داری.

ARA
دوشنبه 18 تیر 1386, 09:48 صبح
ببین قبل از اجرا یک دسکتاپ درست کن برنامه را منتقل کن به اون اینجوری کنترل کامل بدون دستکاری سیستم کاربر را داری.

یعنی چه جوری دسکتاپ درست کنه میشه بیشتر توضیح بدین :متفکر:

M * M * A
چهارشنبه 20 تیر 1386, 21:35 عصر
[QUOTE=Arman_1367;363293]ببین قبل از اجرا یک دسکتاپ درست کن برنامه را منتقل کن به اون اینجوری کنترل کامل بدون دستکاری سیستم کاربر را داری.[/QUOTE

با سلام
لطفا اگر میشه یک برنامه در این زمینه ارسال نمایید..

Sub Zero
یک شنبه 24 تیر 1386, 20:35 عصر
این تاپیک (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=68308)رو کامل بخون در انتها یه نمونه برنامه گذاشتم همون چیزیه که میخواین .

Arman_1367
دوشنبه 25 تیر 1386, 09:41 صبح
منظورم این بود از CreateDesktop استفاده کنی نام API هست.فکر کنم برنامتون ترکیبی باشه بهتره یعنی قسمتی با Win32 و اصل برنامه با دات نت.