PDA

View Full Version : سوکت + سرورها و کلاینتها + Dbisam

spicirmkh
شنبه 09 تیر 1386, 13:10 عصر
سلام

من یک برنامه بزرگ نوشته ام و با بانک DBISAM طراحی شده است این برنامه فقط قابلیت جستجو و نمایش رکورده دارد

برنامه روی شبکه کوچک بخوبی کار می کند و چند وقت پیش خواستم روی یک شبکه بزرگ نصب کنم با مشکل برخورد کردم

یکی از دوستان می گفت باید برنامه بصورت کلاینت و سرور با سوکت بنویسی ، آیا تا چه حد این مطلب درسته و ایا چطور می توانم شروع کنم

با تشکر

MNosouhi
شنبه 09 تیر 1386, 14:54 عصر
برنامه روی شبکه کوچک بخوبی کار می کند و چند وقت پیش خواستم روی یک شبکه بزرگ نصب کنم با مشکل برخورد کردم
منظورتون چیه که روی شبکه کوچک کار میکنه و روی شبکه بزرگ کار نمیکنه؟ اگر برنامه رو به صورت کلاینت-سرور نوشته باشید ، اندازه شبکه بی تاثیره.

یاسر مددیان
شنبه 09 تیر 1386, 16:38 عصر
اگه منظورتون رو درست برسونید بهتر میشه کمک کرد. همونطور که دوست خوبم MNosouhi گجفتن شبکه کوچک و بزرگ بی تاثیره.
برنامه کلاینت - سرور چه تو شبکه lan کوچیک و چه تو بزرگ و چه تو اینترنت درست کار می کنه.

spicirmkh
یک شنبه 10 تیر 1386, 08:25 صبح
سلام

من توی برنامه ام که با dbisam طراحی کرده ام از session استفاده کرده ام

سوال خودم اینطور مطرح می کنم

اصولا آیا Dbisam نیاز به نوشتن بصورت سوکت دارد یا نه ؟

با تشکر

مهدی کرامتی
یک شنبه 10 تیر 1386, 10:28 صبح
خیر، خودش سوکت ها را مدیریت میکند.

spicirmkh
دوشنبه 11 تیر 1386, 11:03 صبح
سلام

حالا یک سوال دیگر

برنامه ام از session استفاده نکردم بانک ام که با dbisam طراحی کرده ام بصورت SQl فراخوانی کرده ام و فقط روی بانک عمل جستجو می باشد و ورورد یا ادیت داده ها

آیا می توانم روی شبکه بگذارم ؟ و همه بتواند جستجو کنند

با تشکر

spicirmkh
دوشنبه 03 دی 1386, 08:34 صبح
آیا برنامه Dbisam می تواند کلاینت یک فایل از سرور بردارد ( یعنی یک فایل از سرور بروی کلاینت کپی کند )

MNosouhi
دوشنبه 03 دی 1386, 09:36 صبح
از indy استفاده کنید ، در مثالهاش یه نونه هست.

aserfg
سه شنبه 04 دی 1386, 17:01 عصر
همون طور که دوست خوبم گفتن باید از indyاستفاده کنی قابلیتهای زیادی داره .