PDA

View Full Version : امضای دیجیتال و فایل ایمپورت امضا به برنامه های کاربر

likable6
یک شنبه 10 تیر 1386, 16:50 عصر
سلام
قبل از هر چیز از ادمین سایت معذرت میخوام که بحت رو اینجا راه انداختم ، میخواستم تو انجمن سیستم عامل بزنم و لی فقط انجمن لینوکس برام باز بود. و مناسب ترین جا رو اینجا دیدم.
اگر جای مناسب تری بوده میتونید بگید خودم تاپیکم رو حذف و اونجا پست میزنم. ممنون
================================================== =====
اما سلام به ه مه من یه مشکل حاد دارم که میخوام در صورت امکان کمی برام توضیح بدید.
پروژه پایانی من در مورد امضای دیجیتال هست و باید قادر باشم این امضا رو بدم و کاربرا استفاده بتونن بکنن.
اما من یکم در مورد امضا یجیتال خوندم و قبل از این که بیام شروع کنم تصمیم گرفتم یه چند تا نمونه از سایت هایی که این کار رو کردن نگاه کنم. سایت های انگلیسی اکثرا پولی بودن اما یه سایت پیدا کردم که ایرانیه و به ادرس WWW.parssign.com و یکی از کاراش دادن امضای رایگان با اعتبار 10 روز هست.
خوب وقتی داشتم تو این سایت عضو میشدم اول یکسری چیز ها رو پرسید. کلید خصوصی رو هم گذاشت همون پسوردی که خودم وارد کردم. نکته قابل توجه این بود که در اخر یه ایمیل برام اومد که داخل اون یه فایل با پسوند p12 وجود داشتو این فایل رو وقتی اجرا میکردی یه ویزارد باز میشد و اطلاعات root CA که همون پارس ساین بود و اطلاعات من که وارد کرده بودم رو تو قسمت certificate برنامه های ویندوزی که لازمه مثل IE و outlook وارد میکنه.
حالا مشکل من دقیقا همینه که این فایل رو چه جوری تولید کردن. !!؟؟؟
اگر کسی اطلاعاتی تو این زمینه داره لطفا به منم بده . ممنون میشم.
موفق باشید خدانگهدار
===========================
باز از ادمین محترم عذر میخوام ولی مرتبط ترین جا به نظر من همین جا بود.