PDA

View Full Version : برنامه مخصوص پاک کننده ویروس New Folder

mehran8
سه شنبه 12 تیر 1386, 12:19 عصر
دریافت برنامه پاک کننده ویروس New Folder.exe (http://www.nf-r.blogfa.com/post-1.aspx)
با سلام
به نظر من یکی از بهترین ویروس یا کرمی که در چند وقت پیش توسط یکی از برنامه نویسان عزیزمان نوشته شد ویروس New folder.exe بود .
و دلیل عمده اش هم همین بود که این ویروس به سرعت پخش شد بدون اینکه حتی کوچکترین کدی در مورد انتقال از طریق اینترنت در اون بکار برده شده باشه .
خب بگذریم - چیزی که هم اکنون خیلی مهم است اینه که رایانه بسیاری از کاربران توسط این ویروس آلوده شده و تقریباً می شه گفت 3/2 از کاربران در پاکسازی دستی این ویروس نا توان اند و مجبور اند آنتی ویروس های مانند مک آفی - کسپر - نورتون و ... رو روی سیستم خودشون نصب کنند که این کار کلی از فضای حافظه رایانه کاربران رو اشغال می کنه و شاید هم در نهایت نتیجه خوبی ارائه نده .
بر اساس این نظریه آنتی ویروسی تهیه نمودم که با حجم بسیار کم و بدون نیاز داشتن به نصب و همچنین سرعت اسکن بالا ویروس New Folder.exe رو به صورت کامل پاک یا در واقع می شه گفت ریشه کن می کنه و شما برای همیشه از دست این ویروس و یا کرم مزاحم راحت می شید .

http://www.irapic.com/uploads/1183479770.jpg

حجم برنامه :306 کیلوبایت

http://visual-basic.persiangig.com/NF_Remover/NF_Remover.zip
(http://visual-basic.persiangig.com/NF_Remover/NF_Remover.zip)

senator_aka
سه شنبه 12 تیر 1386, 12:42 عصر
دوست عزیز مگه این ویروس را یک ایرانی نوشته ؟؟؟؟

senator_aka
سه شنبه 12 تیر 1386, 12:43 عصر
راستی یه چیز یادم رفت بپرسم ؟؟

آیا کسی این برنامه را دانلوید کرده یا نه ؟

خود این برنامه از ویروس پاک هست یا نه ؟؟

دوستان کمک کنن

senator_aka
سه شنبه 12 تیر 1386, 12:48 عصر
دوست عزیز من فایل شما را دانلوید کردم.

اما این فایل یک فایل اجرایی هست اگر برای شما مقدور هست این فایل را کد باز قرار دهید

تا نحوه کار نرم افزار شما و اینکه چگونه کار می کند را متوجه شویم

majidghost
سه شنبه 12 تیر 1386, 13:15 عصر
دوستان من برنانه را دیدم عاری از هرگونه تروجان , کرم , ویروس و غیره بود. :تشویق:
ولی در مورد خود به اصطلاح NFR (new folder remover)x:
تا اونجایی که من متوجه شدم این برنامه درایو مورد نظر را جستجو میکند و اگر فایلی به اسم
new folder.exe وجود داشت آن را پاک میکند. ولی باز خوبه یه ابتکاره من میگم اگر سورسش را را هم میگذاشتی خیلی عالی میشد البته نه برای بنده و امثال و استادان بنده از جمله آفا ارمین, آقا حامد و ... . بلکه برای مبتدیان و آنهایی که میخواهند تازه وی بی یاد بگیرند (البته جسارت نباشه من منظورم آقا مهران نبود). به هر حال این یک سایت open source است. :چشمک:

mehran8
سه شنبه 12 تیر 1386, 18:29 عصر
با عرض شرمندگی از تمامی شما دوستان عزیز باید بگم برنامه چند تا باگ خیلی جزئی داشت که اونها رو برطرف کردم و الآن نسخه کامل و بدون اشکال اون رو می تونید از همون لینک دریافت کنید .
------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن آقا مجید این رو فراموش نکن که اگر فایل ویروس در حال اجرایی هم باشه انتی ویروس اون رو پاک می کنه و هیچ محدودیتی هم واسه اون وجود نداره -
راستی یه چیزه دیگه :
فقط دنبال New Folder.exe نمی گرده بلکه می تونه هسته این ویروس رو به صورت کامل پاک که در واقع این کار اصلی هر آنتی ویروسی هست .

موفق باشید ...

mehran8
سه شنبه 12 تیر 1386, 18:33 عصر
دوست عزیز مگه این ویروس را یک ایرانی نوشته ؟؟؟؟

شاید اطلاعات من در زمینه ویروس ها نسبت به شما کمتر باشه ولی در مورد این مطلب مطمئن هستم .
راستی می دونستید اسم اصلی این ویروس مهسا بوده ؟!!

mehran8
سه شنبه 12 تیر 1386, 18:39 عصر
من حدس می زنم نویسنده این ویروس این مطالب رو بتونه بخونه .
آقا رضا اگه مطالبی رو که ما گذاشتیم رو می تونی بخونی یه ندایی بده به من !
mehran8.rasa@gmail.com

M8SPY_OK
چهارشنبه 13 تیر 1386, 14:13 عصر
دوستان من برنانه را دیدم عاری از هرگونه تروجان , کرم , ویروس و غیره بود. :تشویق:
ولی در مورد خود به اصطلاح NFR (new folder remover)x:
تا اونجایی که من متوجه شدم این برنامه درایو مورد نظر را جستجو میکند و اگر فایلی به اسم
new folder.exe وجود داشت آن را پاک میکند. ولی باز خوبه یه ابتکاره من میگم اگر سورسش را را هم میگذاشتی خیلی عالی میشد البته نه برای بنده و امثال و استادان بنده از جمله آفا ارمین, آقا حامد و ... . بلکه برای مبتدیان و آنهایی که میخواهند تازه وی بی یاد بگیرند (البته جسارت نباشه من منظورم آقا مهران نبود). به هر حال این یک سایت open source است. :چشمک:

منظورت از این حرف چیه ؟
من می تونم یک فایل مخرب را به همین برنامه بچسبونم که هیچ آنتی ویروسی قادر به شناسایی اون نباشه .

ali.lotfipoor
سه شنبه 09 بهمن 1386, 11:44 صبح
خسته نباشید با ویروس generic.dx چه کار باید کرد ایا انتی ویروس شما ان را هم از بین می برد

GGRRSS_2
سه شنبه 09 بهمن 1386, 12:50 عصر
mehran8 خسته نباشید لینک ظاهرا خراب است http://barnamenevis.org/forum/E:\My Documents\My Pictures/111.bmp

اوبالیت به بو
سه شنبه 09 بهمن 1386, 13:09 عصر
منم کامپیوترم به این ویروس دچار شده ولی آنتی شما نتونست پاکش کنه.
چــــــــرا؟؟

M8SPY_OK
سه شنبه 09 بهمن 1386, 13:10 عصر
بابا این مهران بیچاره اخراج شده ولش کنین دیگه !

DoctorJay
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 11:34 صبح
میادش ایشالا . حالا وقتی اومد ایشالا لینکرو درستش می کنه ...

اوبالیت به بو
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 12:16 عصر
من همیشه رویه Desktop کامپیوترم همیشه یه NewFolder ساخته میشه. پاک که می کنم چند دقیقه بعد دوباره ساخته میشه. ولی هیچ کدوم از مشخصات ویروس New Folder رو نداره.
حجمش 0 Byte در حالی که ویروس New Folder فکر می کنم حجمش 140 Byte هستش.
وقتی که بازش می کنم به راحتی می تونم وارد Registry بشم و به هیچ وجه Registry منو قفل نمی کنه. حتی TaskManager من قفل نمیشه و به راحتی می تونم بازش کنم. تنها مشکلی که من دارم وقتی منوی Start رو باز می کنم دیگه نمی تونم Left Click کنم و مشکلی بعدی اینه که وقتیMyComputer باز هستش وقتی رویه یه درایو کلیک می کنم، پنجره جدیدی برای درایو مورد نظرم باز میشه. یعنی New Window.
به نظر شما کامپیوتر من به این ویروس گرفتار شده یا نه؟
با برنامه ای که در اول تایپیک بود هم چک کردم ولی چیزی پیدا نکرد.

HjSoft
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 14:41 عصر
احتمالا ویروسی در کار نیست !! (( حدس میزنم )) ممکنه ویندوزتون مشکل داشته باشه !! یک راه :
تمام proccess های که از آکونت شما استفاده می کنند غیر از explorer رو ببند و یکبار دیگه پاکش کن !!

M8SPY_OK
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 14:52 عصر
کسی میدونه چه جوری میشه یک فولدر با اسم * ایجاد کرد ؟

آخه من ویروسی رو دیدم که توی درایو ها فولدر هایی با همچین اسم هایی (اسم های غیر قابل پشتیبانی توسط ویندوز) می سازه . که دیگه نه میشه فولدر رو پاک کرد نه درایو رو فرمت کرد !

HjSoft
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 14:58 عصر
دوست عزیز با کلید های ترکیبی میشه ایجاد کرد :
alt + 333 قلب میشه .... بیشتر خواستی بگو برات بذارم

HjSoft
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 18:12 عصر
امیدوارم بدرد بخوره جالبه

مبین رنجبر
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 18:36 عصر
اگه بشه این کارو توی ویندوز کرد محشر میشه .. یعنی ساختن فولدر ها با نام های غیر قابل پشتیبانی توسط ویندوز مثل : Aux ، Con ، () ، * و ...

M8SPY_OK
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 20:29 عصر

نه - شما منظور من رو درست متوجه نشدید !

من می خوام فولدری بسازم که اسم اون از طرف ویندوز قابل پشتیبانی نباشه ! مثل *
ببین شما می تونی فولدری با اسم * ایجاد کنی ؟

من alt + 333 می زنم قلب نمیشه که ! (فکر کنم به ویندوز بستگی داره)

M8SPY_OK
چهارشنبه 10 بهمن 1386, 20:31 عصر
آره اگه بشه :لبخند:

atlantic_nights
پنج شنبه 11 بهمن 1386, 00:28 صبح

alt + 333 این کد M هست قلب نیست

قلب=alt + 3
☼ خورشید = alt + 15
میبخشید دوست عزیز
اینجا یک محیط اموزشی و نباید اطلاعات غلط در دست رس عموم قرار بگبره
منو رو خلاصه میبخشید

HjSoft
پنج شنبه 11 بهمن 1386, 12:37 عصر
ببخشید دوستان ولی من فقط یک مثال زدم

M8SPY_OK
پنج شنبه 11 بهمن 1386, 15:11 عصر
آخه مثال شما ربطی هم به موضوع ما نداشت !

HjSoft
جمعه 12 بهمن 1386, 08:02 صبح
ما کم آوردیم دیگه ببخشید !

mahtab-night
دوشنبه 14 مرداد 1387, 10:19 صبح
سلام دوست عزیز من به کمک شما نیاز دارم فوری, فوتی
فکر می کنم برای دریافت این ویروس یاب باید عضو پرشین گیگ باشم
ممنون می شم فرم اون رو برام بفرستید.
بای

afrashteh1
دوشنبه 14 مرداد 1387, 13:20 عصر
1- دوستان تمام درایو های کامپیوتر من وقتی که بر روی انها کلیک راست می کنم به جای اینکه اول ان open باشه نوشته auto و وقتی روش دابل کلیک می کنی در یه پنجره جدید باز می شه ایا این ویروسه و برای رفع این مشکل چه کار باید کرد
2- برای پاک کردن ویروس new folder .exe باید چه کار کنیم
3- برا ویروسی که تمام عکس های با فرمت jpg را جذف می کنه ..
خواهش می کنم در زمینه هر کدوم که اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید
بسیار نتشکرم