PDA

View Full Version : انتقاد

moeen amirlatifi
یک شنبه 30 فروردین 1383, 16:45 عصر
با سلام و عرض ادب
با توجه به اینکه ظاهرآ متخصصین علم در این جا جمع شده اند ولی متاسفانه یک سوال بنده 3 رو ز بدون جواب مونده من نظرم اینه که ماسایت رو نباید برای سوالات پیش پا افتاده که هر کسی پس از 4 روز کار کردن میتونه به اون جواب بده ایجاد کنیم بلکه باید جایی باشه برای حل اشکالات اساسی این سایت که تابه حال به درد مشکلات من نخورده و بیشتر جنبه پند و نصیحت داره تا انتقال علم.
بکوشیم برای ایجاد مکانی کارآمد نه تبلیغی.

oxygenws
یک شنبه 30 فروردین 1383, 18:03 عصر
سلام،

دوست عزیز، ما هیچ مسئولیتی نداریم که سوالات شما رو پاسخ بدیم. در ضمن، اگر منظور شما سوال "چگونه میتوان یک چارت سازمانی داینامیک طراحی نمود؟" می باشد باید توجه کنید که در کنار آن کلمهء "منتقل شده" رو می بینید. به علت اینکه این بحث ربطی به PHP نداشت به انجمن "مباحث متفرقه کامپیوتری که در هیچ تاپیکی نمیگنجه" منتقل شده، می توانید روی این لینک کلیک کنید و جواب سوالاتتون رو ببینید.

موفق باشید، امید

moeen amirlatifi
یک شنبه 30 فروردین 1383, 19:53 عصر
دوست عزیز
مرسی از راهنماییتون.ولی من هم توقع بی جایی ندارم زیرا سوالات بسیار سنگین و کار بر را میتوان در سایتهای خارجی به راحتی جواب گرفت و من فکر میکنم احساس مسپولیت اونها نسبت به ما خیلی کمتر از ما به خودمون هست به هر حال من جوابمو پیدا میکنم و در این جا میگذارم در ضمن شما من رو میشناسی که کاربر همین محیط هستم و سوالم هم مربوط به بانکmysql و کدphp هستش.
به هر حال برای پیشرفت انتقاد لازم نه؟
:D

oxygenws
یک شنبه 30 فروردین 1383, 22:19 عصر
به هر حال برای پیشرفت انتقاد لازم نه؟
قطعا :)
موفق و پیروز باشید :)