PDA

View Full Version : در برنامه حروف جدا از هم نشان داده میشه

mojtaba_z
دوشنبه 18 تیر 1386, 10:01 صبح
سلام

یه برنامه با دلفی رو که توی سیستم خودم درست نمایش داده میشه توی یه کامپیوتر دیگه اجرا کردم ولی تمامی نوشته ها بصورت حروف جدا از هم و برعکس نمایش داده میشه مثلا کلمه ورود بصورت "دورو" هستش .
اشکال از برنامه هستش یا از کامپیوتر ؟ چطوری حلش کنم ؟

hr110
دوشنبه 18 تیر 1386, 13:49 عصر
زبان پیش فرض را farsi انتخاب کنید.

SYNDROME
دوشنبه 18 تیر 1386, 14:12 عصر
با سلام

سلام

یه برنامه با دلفی رو که توی سیستم خودم درست نمایش داده میشه توی یه کامپیوتر دیگه اجرا کردم ولی تمامی نوشته ها بصورت حروف جدا از هم و برعکس نمایش داده میشه مثلا کلمه ورود بصورت "دورو" هستش .
زبان فارسی سیستم شما درست نصب نشده است.
موفق باشید

mojtaba_z
دوشنبه 18 تیر 1386, 14:42 عصر
سلام
زبان فارسی قبلا روی سیستم نصب بوده . یعنی توی Regional setting option گزینه right to left تیک خوده .
ولی برای اینکه uninstall کنم و دوباره نصب کنم چکار باید بکنم . چون گزینه right to left تیک خورده و غیر فعال (gray scale) هستش .

FROZONE
دوشنبه 18 تیر 1386, 15:11 عصر
برسی کنید ببینید که در برگه Regional Options در قسمت بالا فرمت Farsi و در قسمت پایین Iran انتخاب شده باشد.
همچنین در برگه Advanced زبان فارسی انتخاب شده باشد .

mojtaba_z
دوشنبه 18 تیر 1386, 15:44 عصر
سلام

همه چیز درست نصب شده .
اگه بتونم یه جوری دوباره نصبش کنم فکر کنم درست بشه . حالا چجوری ؟؟

soroush_vs
دوشنبه 18 تیر 1386, 17:27 عصر
باید سعی کنی که Setting هایی که در تب اول و تب سوم هست رو به مقادیر English ,United States تغییر بدی فکر میکنم احتیاج با Restart ]م داشته باشه بعدش اون گزینه ای که میگی دوباره فعال میشه

SYNDROME
دوشنبه 18 تیر 1386, 17:31 عصر
با سلام

سلام
همه چیز درست نصب شده .
اگه بتونم یه جوری دوباره نصبش کنم فکر کنم درست بشه . حالا چجوری ؟؟
اگر زبان فارسی را جدیدن نصب کرده ای می توانی از System Restore استفاده کنی؟
موفق باشی

ghabil
سه شنبه 19 تیر 1386, 01:20 صبح
سلام

فارسی نصب شده Complex Scripting رو نصب نکردی (تیکش رو نزدی) توی Regional Settings قبلا هم بیشتر توضیح داده شده اگه خواستی جستجو کن...