PDA

View Full Version : Visual C++ 2005 by ivor horton

hoshangi
دوشنبه 18 تیر 1386, 15:41 عصر
سلام دوستان من دنبال کتاب Beginning Visual C++ 2005 by ivor horton می گردم تو گوگل سرچ کردم همش پولی بود اگه کسی لینکی برای دانلود رایگان این کتاب داره یا اینکه خود کتاب رو داره برام بزاره ممنونش میشم

ممنون دوستان

emad_67
دوشنبه 18 تیر 1386, 18:23 عصر
گذاشتن لینک دانلود کتاب بر خلاف قوانین هستش به همین دلیل برا پیدا کردن کتاب باید یه راه دیگه پیدا کنید

alireza643
سه شنبه 19 تیر 1386, 07:55 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=57243&highlight=%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C+%D9%85%D8%AF%DB %8C%D8%B1
تو این تاپیک من یه لینک برای دانلود کتب از همه مدل گذاشته بودم که VC++ 2005 هم داشت.

قانون شماره 18
هیچکدام از کاربران سایت حق ندارند بصورت مستقیم یا غیر مستقیم ، موجودیت الکترونیکی که مالکیت آن در اختیار فرد دیگری است ، بدون رعایت "قوانین توزیع و انتشار" آن موجودیت ، منتشر کنند . ( مرجع تشخیص مصداق عبارات "مستقیم" و "غیر مستقیم" مدیران سایت هستند )

قانون شماره 19
در صورتیکه مالک ( نویسنده ، مترجم ، توسعه گر و ... ) یک موجودیت الکترونیکی ( مقاله ، خبر ، گزارش ، اجزاء نرم افزاری ، عکس و ... ) ، قاعدهء خاصی برای انتشار تمام یا بخشی از محصولاتش مشخص نکرده است ، ذکر نام ( به شکلی که قابل درک و پیگیری باشد ) یا لینکی که مخاطبین را به صفحات وب وی راهنمائی کند الزامی است .

این قانون ها هیچ کدوم نمیگه لینک دانلود کتاب دادن خلافه. میگه استفاده از این کتاب ها و یا مقالات بدون ذکر صاحب اثر خلافه.

M-Gheibi
سه شنبه 19 تیر 1386, 08:41 صبح
هیچکدام از کاربران سایت حق ندارند بصورت مستقیم یا غیر مستقیم ، موجودیت الکترونیکی که مالکیت آن در اختیار فرد دیگری است ، بدون رعایت "قوانین توزیع و انتشار" آن موجودیت ، منتشر کنند .دوست عزیز من اتفاقاً بنا به همین قانون قرار دادن لینک مستقیم و یا غیر مستقیم موجودیت الکترونیکی ( در اینجا کتاب الکترونیکی ) که مالکیت آن در اختیار فرد / شرکت دیگری است بدون رعایت CopyRight آن خلاف قوانین است . مطمئناً ناشر کتاب‌های الکترونیکی برای رسیدن به اجر اخروی اقدام به نشر کتاب نمی‌کنند !
ضمناً این عمل بخشی از فعالیت‌های Warez (http://en.wikipedia.org/wiki/Warez#Types_of_warez) به حساب میاد که :

قانون شماره 22
معرفی و لینک دادن به هر موجودیت الکترونیکی که در عرف دنیای مجازی Warez شناخته شود کاملا" ممنوع است.معرفی کتاب‌هایی که از نویسنده / ناشر آن پخش آن را غیر قانونی تلقی نمی‌کنند بلامانع است ( همچون کتاب آقای هاشمیان --> آموزش سی‌شارپ )

// بدیهیست فعالیت‌های این‌چنینی ( معرفی و ... ) به صورت خصوصی و نه در دید عموم به عنوان نقض قوانین این سایت محسوب نمی‌شود . :)
// ضمناً تاپیک لینک ارسالی در پست قبل نیز به علت موارد توضیح داده شده‌ی فوق حذف شد .

ممنون از همکاریتون

alireza643
سه شنبه 19 تیر 1386, 14:11 عصر
یه تاپیک بود که آقای Delphiasistant داده بودن و اونجا یه نفر درباره فعالیت سایتهایی مثل رپید شیر رسیده بود. اونجا گفته شده بود که این سایت درباره محتویات فایل ها مسئولیتی نداره و اگر کسی درباره چیزی که رو این سایت قرار میگیره اعتراض کنه فقط اون لینک حذف میشه.
خوب ماهم آدرس سایت رو دادیم اگر ناشری از بودن کتابش اونجا ناراحت بود شکایت میکرد و کتاب از اونجا حذف میشد.
مثل کتاب آقای دیتل که بعد از 1 هفته از اونجا برداشته شد. بقیه کتاب ها هم اگر ناشرشون شکایتی داشت از لیست کتاب های سایت برداشته میشد.
من با این که کتاب رو داشتم خود کتاب رو نگذاشتم که یه وقت برای سایت دردسر بشه لینک سایت رو دادم که اگر هم مشکلی بود اون سایت بدونه و خودش.
ولی در هر صورت اگر این طوری لینک دادن هم مشکل داره و به سایت لطمه میزنه من دیگه لینک نمیدیم.
چرا دعوا میکنید حالا، ذوق بچه کور شد.

M-Gheibi
سه شنبه 19 تیر 1386, 16:02 عصر
مسلماً برنامه‌نویس قدرت و نفوذ سایت‌ها و سرورهایی همچون رپیدشیر رو نداره پس ریسک نمی‌کنیم ...

ولی در هر صورت اگر این طوری لینک دادن هم مشکل داره و به سایت لطمه میزنه من دیگه لینک نمیدیم.
سپاسگزارم :)

SYSMAN
چهارشنبه 20 تیر 1386, 10:17 صبح
این همه بحث نداره که. قوانین سایت واضح و روشن هست لینک دادن هم به اون روش ممنوع هست. هر کسی این کتاب رو می خواهد یک mail بزنه.
sj_manager@gmail.com

کمانگیر
سه شنبه 23 مرداد 1386, 02:33 صبح
اقا اگه لینک دارین که لطف کنید و بزارید و اگه هم ندارید خوب هیچی .
تمام کسانی که به عضویت این سایت دراومدن قوانین سایت رو میدونن.