PDA

View Full Version : باز کردن صفحه html

منتظر283
دوشنبه 18 تیر 1386, 15:43 عصر
چه طور می شه یک صفحه html را درvb.net باز کرد بتونم اون صفحه را در یک کامپوننتی مثل قrichtextbox باز کنم کمک فوری لطفاً

titbasoft
سه شنبه 19 تیر 1386, 11:20 صبح
richtextbox این قابلیت رو نداره که فرمت HTML رو نشون بده. برای این کار شما می تونید از Microsoft Web-browser که از Com component های ویندوزه استفاده کنید

منتظر283
چهارشنبه 20 تیر 1386, 13:50 عصر
سلام
خواهشمندم در باره چگونگی استفاده از این کامپوننت توضیح بدید چون من هر کاری کردم نتونستم یک صفحه html را با این کامپوننت باز کنم لطفا کمک فوری خیلی فوری

leilav_1984
چهارشنبه 20 تیر 1386, 15:19 عصر
Help.ShowHelp
یا اگه یه فایل Index برای باز کردن تعدادی html از داخل اون هست
Help.ShowHelpIndex

منتظر283
پنج شنبه 21 تیر 1386, 09:22 صبح
سلام
من این کار رو کردم ولی به جای اینکه در کامپوننت Microsoft Web-browser صفحه html رو نشون بده IE رو باز می کنه و صفحه رو نشون می ده لطفا راهنمایی کنید

MohammadSoft
پنج شنبه 21 تیر 1386, 12:42 عصر
سلام
یک کنترل وب بروزر به فرمتان اضافه کنید .
مانند کد زیر

WebBrowser1.Navigate(FileName)

MAiLDEREMi
جمعه 22 تیر 1386, 02:37 صبح
سلام
در صورت اینکه شما بخواین یک صفحه رو مستقیم ببینید می تونید از همون WebBrowser1.Navigate(FileName) استفاده کنید اما در صورتی که بخواین یک بروزر بسازید بهتره که از طریق پورت 80 وارد عمل بشید یعنی ارسال فرمانها و دریافت پاسخ ها به شکل HTML
ضمن اینکه شما می تونید از فرمان های زیر به شکل shell استفاده کنید:
hh http://google.com
IEXPLORE http://google.com

eyes_shut_number1
شنبه 23 تیر 1386, 00:59 صبح
کام وب بروزر رو اد کن بعد!
WebBrowser1.Navigate(HomePage.Htm)

alireza6282
شنبه 23 تیر 1386, 08:42 صبح
یه سوال کوچولو در این رابطه :
آیا می توان توسط این کنترل event های داخل صفحه وب را کنترل کرد مثلا کلیک بر روی یک لینک
و مهمتر از همه اینکه
آیا میشه توی رم html ساخت و به این کنترل تزریق کرد تا صفحه مورد نظر رو نشون بده اگه نمیشه کسی دومی رو سراغ داره یا یه راهنمایی ؟؟؟

ghafoori
شنبه 23 تیر 1386, 12:37 عصر
دوست عزیز اگر از کنترل web browser 2005 استفاده کنید تمام امنتهای صفحه را می توانید مدیریت کنید
برای سوال دوم هم با خصوصیات

Me.WebBrowser1.DocumentText
Me.WebBrowser1.DocumentStream
می توانید صفحه ای را که در رم ساختید نمایش دهید اولی کد html می گیرد دومی فایل حاوی کد در رم