PDA

View Full Version : اشکال در مورد Print

lililili
سه شنبه 19 تیر 1386, 09:07 صبح
سلام مجدد خدمت دوستان

من یک Table دارم که می خواهم از آن print بگیرم ولی فقط نیمی از جدول را در print preview نشان می دهد و همان مقدار را هم print می گیرد .
و بقیه فیلدها را هم نه نشان می دهد و نه print می گیرد .
در ضمن setup هم روی landscape تغییر دادم ولی باز هم رفع نشد.

انگوران
سه شنبه 19 تیر 1386, 09:50 صبح
ممکنه تعداد رکوردهای جدولت زیاد باشه و مثلاً تا صفحه 50 نصف فیلدها رو ببینی و بعد از اون مابقی فیلدها رو .

lililili
سه شنبه 19 تیر 1386, 10:27 صبح
سلام
بله دقیقا همین است
تعداد فیلدهایم زیاد است ولی کاربر print کل جدول را می خواهد .؟؟؟؟
ممنونم

مهدی قربانی
سه شنبه 19 تیر 1386, 10:33 صبح
بهتره با توجه به تعداد زیاد رکوردها یک report بصورت Tabular بسازید و همه فیلدها رو در اون جا بدید البته در این حالت احتمالاً هر صفحه از گزارش شما حاوی اطلاعات یک رکورد خواهد بود .

lililili
سه شنبه 19 تیر 1386, 12:01 عصر
سلام ، ممنونم .

tabular هستش landScape هم هست . ولی بازم نمیشه.البته من بیشتر در table لازم دارم
چون کاربر خواسته که حتما به صورت جدولی باشه.

تشکر.

مهدی قربانی
سه شنبه 19 تیر 1386, 13:17 عصر
اگر قصد شما فقط گرفتن پرینت جدوله که با توجه به تعداد زیاد فیلدها مشکل بشه انجامش داد ، به هر حال نمونه رو آپلود کنید شاید بشه کاری کرد .

lililili
چهارشنبه 20 تیر 1386, 06:41 صبح
سلام
ضمیمه در این آدرس به نام DB _shajeri می باشد .
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=72593
ممنون

انگوران
چهارشنبه 20 تیر 1386, 08:13 صبح
همونجوری که دوست عزیزمون mehdi-gh اشاره کردن ( البته منظورشون columnar بود ) اگه گزارش رو بصورت columnar بسازین می تونین مشخصات هر رکورد رو تو یه صفحه بطور کامل ببینین .
فایل مورد نظر رو نیز براتون میل کردم .

mohammadgij
چهارشنبه 20 تیر 1386, 08:30 صبح
دوست عزیز lililili شما یا باید گزینه ای که دوستان دیگه مطرح کردند رو بپذیری و کاربرت رو قانع کنی و یا از همون جدولت Preview بگیری که در اونصورت همه فیلدها در طول 4 صفحه تمام میشوند و هر 4 صفحه رو باید کنار هم بچسبونی.

lililili
چهارشنبه 20 تیر 1386, 09:20 صبح
تشکر از لطفتون

متاسفانه کاربر من بسیار سخت گیر است و اصلا توضیح برایش تعریف نشده و واقعا عصبی می کنه با این درخواستاش ، با اینکه من یک report هم تنظیم کردم ولی او میگوید که باید جدولی باشد منظورش خطهای بین فیلدها هستش هم افقی هم عمودی .که به قول خودش خوانا تر باشه . :ناراحت::اشتباه:

به هر حال بازم ممنونم از شما دوستان عزیز.

lililili
یک شنبه 24 تیر 1386, 09:20 صبح
سلام به همه دوستان مهربون

مشکل من هنوز پا برجاست .آیا راهی ندارد ؟ مدیران سایت لطفا عنایت بفرمایند ....

ممنونم .

مهدی قربانی
یک شنبه 24 تیر 1386, 10:44 صبح
سلام
دوست عزیز اگر کاربر شما اصرار به چاپ تمام صفحه جدول رو دارند فکر می کنم این خواسته با تهیه چاپگری با قابلیت تغذیه کاغذ سایز A3 و یا بزرگتر امکانپذیر باشه . ولی جای تاسفه که بعضی از کاربران علیرغم هدف اصلی IT در خصوص رایج شدن بحث Paperless (حذف کاغذ ) کماکان دنبال چاپ گزارشات سنگین و انبار کردن کاغذ هستند . به هر حال امیدوارم که کاربر شما هم این مهم رو درک کرده و قانع بشه .