PDA

View Full Version : ذخیره شماره تماس در بانک

syfp1359
چهارشنبه 20 تیر 1386, 05:26 صبح
با سلام من نیاز به برنامه ای دارم که شماره تماس های دریافتی رو در یک بانک ذخیره کنه اگر دوستان واردتر لطف کنند و یک نمونه برام بذارند بی نهایت ممنون میشم
باتشکر

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 20 تیر 1386, 20:25 عصر
با سلام من نیاز به برنامه ای دارم که شماره تماس های دریافتی رو در یک بانک ذخیره کنه اگر دوستان واردتر لطف کنند و یک نمونه برام بذارند بی نهایت ممنون میشم
باتشکر

جسجو کن و برنامه کالر آیدی را پیدا کن

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=69261

صبا9841
چهارشنبه 20 تیر 1386, 21:37 عصر
این نمونه را نگاه کن

syfp1359
جمعه 22 تیر 1386, 04:12 صبح
با سلام
دوست عزیز من از dll موجود در این تاپیک استفاده کرده ام اما مانند بقیه دوستان با پیغام خطا مواجه شدم به نظرم اگر دوستان vb کار کمک کنند و یک برنامه exe داشته باشبم که مشکل رجسیتر کردن dll را نداشته باشد و فقط بشود از شماره ذخیره شده در بانک اکسس استفاده کرد خیال همه راحت تر است

با تشکر

SYNDROME
جمعه 22 تیر 1386, 09:51 صبح
با سلام

باتشکر
چرا شما ماهی می خواهید و دنبال یاد گرفتم ماهی گیری نیستید؟
خودتان شروع کنید به نوشتن چنین برنامه ای (واقعا کار ساده ای است)
اگر مشکل داشتید از دوستان کمک بگیرید و در آخر یک Exe ندارید و یک سورس دارید که هر لحظه مشکلی پیش بیاید می توانید آن را اصلاح کنید.
البته این فقط یک پیشنهاد دوستانه بود.
موفق و پایدار باشید.

syfp1359
شنبه 23 تیر 1386, 05:15 صبح
با سلام

چرا شما ماهی می خواهید و دنبال یاد گرفتم ماهی گیری نیستید؟
خودتان شروع کنید به نوشتن چنین برنامه ای (واقعا کار ساده ای است)
اگر مشکل داشتید از دوستان کمک بگیرید و در آخر یک Exe ندارید و یک سورس دارید که هر لحظه مشکلی پیش بیاید می توانید آن را اصلاح کنید.
البته این فقط یک پیشنهاد دوستانه بود.
موفق و پایدار باشید.
با سلام . عزیز دلم بد از کنکاش بسیار با فایل جناب mrz و همچنین برخی دیگر از کامپونت های مربوطه به جواب درستی نرسیدم بخاطر همین در حال حاظر به جهت نیاز مبرم به این مورد به exe هم راضیم .در ضمن در خصوص ماهی و ماهی گیر و حفظ احترام دیگران و این قبیل مسایل فکر کنم به اندازه کافی در این فوروم تا کنون صحبت شده . با تشکر

SYNDROME
دوشنبه 25 تیر 1386, 16:33 عصر
با سلام

با سلام . عزیز دلم بد از کنکاش بسیار با فایل جناب mrz و همچنین برخی دیگر از کامپونت های مربوطه به جواب درستی نرسیدم بخاطر همین در حال حاظر به جهت نیاز مبرم به این مورد به exe هم راضیم .در ضمن در خصوص ماهی و ماهی گیر و حفظ احترام دیگران و این قبیل مسایل فکر کنم به اندازه کافی در این فوروم تا کنون صحبت شده . با تشکر
بنده قصد بی احترامی به شما و دیگران را نداشتم(این یک ضرب المثل فارسی بود)
ممکن است مقطعی مشکل شما حل شود ولی ممکن است در آینده به مشکلی برخورد کنی و نتوانی هیچ کاری انجام دهی.
به هر حال نظر شما شرط است.
موفق باشی.