PDA

View Full Version : فعال کردن service manager

mahboob
چهارشنبه 20 تیر 1386, 08:58 صبح
با سلام
برای اینکه بتونم در یکی از user هایی که در windowse بصورت limited تعریف کردم service manager فعال بشه باید چیکار کنم .

mahboob
شنبه 23 تیر 1386, 07:11 صبح
:ناراحت:کسی نیست جواب سوال پیش پا افتاده ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AminSobati
یک شنبه 24 تیر 1386, 00:06 صبح
دوست عزیزم، تصور میکنم Start کردن یک سرویس، Permission خاصی لازم داره که Admin اون رو داره، ولی نمیدونم آیا میشه به کاربران دیگه هم در ویندوز اون رو ارائه کرد یا نه

mahboob
دوشنبه 25 تیر 1386, 07:34 صبح
دوست عزیزم، تصور میکنم Start کردن یک سرویس، Permission خاصی لازم داره که Admin اون رو داره، ولی نمیدونم آیا میشه به کاربران دیگه هم در ویندوز اون رو ارائه کرد یا نه

جناب ثباتی با تشکر از شما
من می خواهم برای اینکه کاربر به بانکم دسترسی نداشته باشه از user محدود استفاده کنم و برنامه application خود را در این user در اختیار کاربر قرار بدم . آیا را حلی یا پیشنهادی به ذهن شما میرسه ؟

AminSobati
دوشنبه 25 تیر 1386, 15:13 عصر
Secure کردن دیتابیس به کاربر Limited که در سطح ویندوز Limit میشه ارتباطی نداره. شما میتونین حتی Admin ویندوز رو محدود کنین در دیتابیس، یا برعکس، به Guest حداکثر اختیارات رو بدین.
این سطوح دسترسی توسط Loginها و Userها در دو سطح SQL Server و Database اعمال میشه. در این مورد مطالعه کنین، سوالات خودتون رو پست بفرمایید

mahboob
چهارشنبه 27 تیر 1386, 07:42 صبح
Secure کردن دیتابیس به کاربر Limited که در سطح ویندوز Limit میشه ارتباطی نداره. شما میتونین حتی Admin ویندوز رو محدود کنین در دیتابیس، یا برعکس، به Guest حداکثر اختیارات رو بدین.
این سطوح دسترسی توسط Loginها و Userها در دو سطح SQL Server و Database اعمال میشه. در این مورد مطالعه کنین، سوالات خودتون رو پست بفرمایید

با تشکر از شما لطف میکنید اگه منابعی در این مورد دارید معرفی کنید و یا بگید من از کجا گیر بیارم

reza_rad
چهارشنبه 27 تیر 1386, 07:51 صبح
اگه منابعی در این مورد دارید معرفی کنید و یا بگید من از کجا گیر بیارم

برای SqlServer 2000 :

http://www.sqlservercentral.com/columnists/sjones/beginningsqlserverloginsandusers.asp

Sql Server 2005 :

http://technet.microsoft.com/en-us/library/aa337562.aspx

.