PDA

View Full Version : نرم افزاری برای کار تیمی بر روی یک پروژه

jasadeghi
چهارشنبه 20 تیر 1386, 10:05 صبح
سلام

ما یک تیم چهار نفره هستیم که از طریق شبکه داخلی با هم در ارتباطیم و می خوایم همزمان بر روی یک پرژوه کار کنیم. آیا در Visual Studio نرم افزاری برای این کار وجود داره.

اینکه پوشه پروژه رو به اشتراک بگذاریم و همه از روی اون کار کنیم رو هم امتحان کردیم، ولی جواب مطلوبی نگرفتیم.

با تشکر

Sayehzendeh
چهارشنبه 20 تیر 1386, 11:11 صبح
سلام
شما می توانید از Microsoft Visual SourceSafe استفاده کنید

mahdi_negahi
چهارشنبه 20 تیر 1386, 15:09 عصر
Visual studio team suite و Visual studio team Fundemental Edition

jasadeghi
چهارشنبه 20 تیر 1386, 20:50 عصر
سلام
از این گزینه هایی که معرفی کردید فکر می کنید کدوم مناسب تر باشه؟

با تشکر

aryan770
چهارشنبه 20 تیر 1386, 23:31 عصر
از Subversion هم می تونی استفاده کنی که رایگان هستن و مخصوص این کار طراحی شدن و میتونی از لینک زیر بگیری
http://tortoisesvn.net/

sarasara
پنج شنبه 21 تیر 1386, 08:34 صبح
ما از Microsoft Visual SourceSafe استفاده کردیم راضی بودیم

mahdi_negahi
پنج شنبه 21 تیر 1386, 08:55 صبح
دوست عزیز visual studio team suite ما هم کار کردیم و بسیار گزینه های منسب و شایان توجهی میدهد مثلا تست نرم افزار و انالیز کد را میتوانید انجام دهید

Behrouz_Rad
پنج شنبه 21 تیر 1386, 09:07 صبح
قطعا Team Suite گزینه ی مناسبی است.

Nightbat
پنج شنبه 21 تیر 1386, 09:42 صبح
قطعا Team Suite گزینه ی مناسبی است.
مسلما Team Suite از همه کاراتر و مناسبتره ! ولی کار کردن باهاش مطالعه میخواد. اگر تیمی بتونه ازش استفاده کنه نتیجه خوبی می گیره!
Borland هم یه نرم افزار داره به اسم StarTeam. البته که به قدرت TeamSuite نیست، ولی کار رو راه میندازه !:لبخندساده:

پیمان مظفری
سه شنبه 16 مرداد 1386, 19:57 عصر
سلام

من Visual studio team suite Edition رو نصب کردم اما کار با اون رو بلد نیستم البته با Microsoft Visual SourceSafe کار کردم اما جالب نبود می خواستم در رابطه کار با اون راهنماییم کنید .
متشکرم

jasadeghi
سه شنبه 16 مرداد 1386, 20:39 عصر
سلام

ما هم از Microsoft Visual SourceSafe استفاده کردیم و نتیجه دلخواه رو نگرفتیم. اگر بتونید کتابی در ضمینه Visual studio team suite Edition معرفی کنید ممنون میشم. چون در اینترنت و بازار هر چی گشتم جز کتاب Microsoft Visual team system که اون هم در دست انتشار بود، کتاب دیگه ای در این رابطه پیدا نکردم.

با تشکر و سپاس

Amir Taghavi
چهارشنبه 17 مرداد 1386, 07:37 صبح
Microsoft Visual team system همون Visual studio team suite هستش!!!