PDA

View Full Version : FrontPage

lililili
چهارشنبه 20 تیر 1386, 12:10 عصر
سلام

می شه راهنمایی کنبد { آیا تاپیکی برای رفع مشکلات FrontPage موجود می باشد دراین سایت }

علی علیرضائی
چهارشنبه 20 تیر 1386, 12:33 عصر
عزیزم, مشکلتو همین جا بگو

----------------------------------------------
انجمن مهندسان فعال (http://www.eaclub.com)

انگوران
چهارشنبه 20 تیر 1386, 13:38 عصر
عزیزم ممکنه بفرمائید چیجوری می تونم از داخل frontpage به بانک اکسس وصل بشم و حداقل مشاهده اطلاعات بانکم رو در یکی از صفحات frontpage داشته باشم .
البته خودم تا حدی با frontpage آشنائی دارم و اگه مدیران محترم اجازه بدن با توجه به اینکه انجمن خاصی برای این نرم افزار در نظر گرفته نشده همین تاپیک رو برای رفع برخی مشکلات ادامه بدیم و تا جائی که بتونم در خدمت دوستان هستم .

ashkanjoon
جمعه 22 تیر 1386, 08:19 صبح
اگر مدیران محترم این اجازه رو بدن ممنون می شم چون من هم در به در دنبال این هستم که چطور امکان این وجود داره که شما بانکی رو در اکسس درست کرده باشی و فرمی رو فرانت پیج ایجاد کنی و این دو رو طوری تنظیم کنی که هر کاربری اطلاعات خواسته شده در فرم وب پیج رو پر کرد اطلاعات داخل بانک اکسس قرار بگیره و اینکه چطور میشه برای کاربر ها (مثلا برای 4 کاربر) یوزر و پسورد تعریف کرد که فقط اون 4 نفر اجازه پرکردن فرم و ارسال اطلاعات رو داشته باشند. و سوال اخر اینکه چطور میشه در صفحه وب گزارشی از اطلاعات هر چهار نفر رو بصورت مجزا نمایش داد بطوری که مشخص بشه این اطلاعات هر کدام از این اطلاعات توسط کدام کاربر ارسال شده؟ اگه بشه که برای کاربر ها امکان تعریف شهری که در اون هستند هم فراهم بشه و در موقع نمایش گزارش به جای نام کاربری شهر اونها نمایش داده بشه؟

با تشکر

lililili
شنبه 23 تیر 1386, 09:01 صبح
سلام

با اجازه بزرگترها چون جوابی از مدیران سایت دریافت نشد من هم مشکلم را در این تاپیک مطرح می کنم :

یک سری فایل word و excel دارم که هر زمان متنهای موجود را همراه با جداول و نمودارها در frontpage کپی می کنم به هم می ریزد یعنی هم تغییر فونت می دهد ،عددهای فارسی انگلیسی می شود یا بر عکس و.... شکل نمودارها کاملا عوض می شود کج و ماوج می شود

البته من از layer هم استفاده کردم ولی باز هم این مشکلات را دارم .

ممنون از توجه شما

انگوران
شنبه 23 تیر 1386, 15:53 عصر
برای اینکه سؤالتون بی جواب نمونه شما فونت جداولتون رو به فونت پیش فرض FrontPage تغییر بده بعد کار copy و past رو انجام بده شاید مشکلت حل بشه یا یکسری فونتهای جدید رو سیستم نصب کن . البته تو سیستم خودم تستش کردم همچین مشکلی رو ندیدم .

علی علیرضائی
شنبه 23 تیر 1386, 16:22 عصر
اشکان جون
بلاخره برای وصل شدن به Database شما یه connection نیاز داری
به نظر من ساده ترین راه اینه که شما از یه صفحه ASP استفاده کنید
من یه نمونه از Connection رو برات می زارم. امیدوارم بدردت بخوره

<% @ Language="VBScript" %>
<% Option Explicit %>
<html dir="rtl">

<head>
<title>----------</title>
</head>

<body>
<%
Dim adoCon
Dim rsAddComments
Dim strSQL

Set adoCon = Server.CreateObject("ADODB.Connection")
adoCon.Open "DRIVER={Microsoft Access Driver (*.mdb)}; DBQ=" & Server.MapPath("./view_list/Database.mdb")
strSQL = "SELECT Count_Review.LoadTime , Count_Review.IP , Count_Review.All_Raw FROM Count_Review;"
rsAddComments.CursorType = 2
rsAddComments.LockType = 3
rsAddComments.Open strSQL, adoCon
rsAddComments.AddNew
rsAddComments.Fields("LoadTime") = Now
rsAddComments.Fields("IP") = Request.ServerVariables("REMOTE_ADDR")
rsAddComments.Fields("All_Raw") = Request.ServerVariables("ALL_RAW")
rsAddComments.Update
rsAddComments.Close
Set rsAddComments = Nothing
Set adoCon = Nothing

%>

lililili
یک شنبه 24 تیر 1386, 09:17 صبح
با سلام خدمت اساتید

من هنوز پاسخم را دریافت نکردم .در ضمن آقای انگوران اینقدر ساده نیست و بسیار فرا تر از این می باشد
من هم office را عوض کردم هم فونت defult frontpage را تغییر دادم ، هم word هم excel و.....ولی معلوم نیست که چرا گاهی اوقات هیچ مشکلی ندارد وگاهی اوقات به هم می ریزد .:متفکر:

ممنونم.

علی علیرضائی
یک شنبه 24 تیر 1386, 09:26 صبح
سلام

با سلام خدمت اساتید

من هنوز پاسخم را دریافت نکردم .در ضمن آقای انگوران اینقدر ساده نیست و بسیار فرا تر از این می باشد
من هم office را عوض کردم هم فونت defult frontpage را تغییر دادم ، هم word هم excel و.....ولی معلوم نیست که چرا گاهی اوقات هیچ مشکلی ندارد وگاهی اوقات به هم می ریزد .:متفکر:

ممنونم.

میشه نمونه ای از کد به هم ریخته رو اینجا بزارین

lililili
یک شنبه 24 تیر 1386, 16:21 عصر
سلام

زمانیکه می خواهم یک عکس را در پس زمینه صفحه ام قرار دهم ولی آن عکس را به صورت 20 تکه { کاغذ دیواری } نشان می دهد .. ولی من می خواهم که آن عکس مثل desktop ویندوز به صورت Stretch باشد {یک عکس که کل صفحه را بپوشاند } قبلا این کار را انجام دادم
ولی فراموش کردم که کجا می رفتم ..... :متفکر:

ممنونم

علی علیرضائی
یک شنبه 24 تیر 1386, 17:16 عصر
سلام

سلام

زمانیکه می خواهم یک عکس را در پس زمینه صفحه ام قرار دهم ولی آن عکس را به صورت 20 تکه { کاغذ دیواری } نشان می دهد .. ولی من می خواهم که آن عکس مثل desktop ویندوز به صورت Stretch باشد {یک عکس که کل صفحه را بپوشاند } قبلا این کار را انجام دادم
ولی فراموش کردم که کجا می رفتم ..... :متفکر:

ممنونم

من هم به این مشکل برخورد کرده بودم ولی تقریبا با javascript حلش کردم ببینید به دردتون میخوره.

<script language="javascript">
function Set_Resize()
{
document.images[0].height = document.getElementById('table1').parentElement.of fsetHeight;
document.images[0].width = document.getElementById('table1').parentElement.of fsetWidth;
}
</script>

علی علیرضائی
یک شنبه 24 تیر 1386, 17:21 عصر
البته با این روش background ندارین باید image بندازین

اگه راه بهتری هم پیدا کردید خوشحال می شم که به اطلاعاتم اضافه بشه

انگوران
دوشنبه 25 تیر 1386, 06:33 صبح
در استفاده از بعضی از عکسها با این مشکل مواجه می شیم که معمولاً عکسهائی با پسوند bmp یا عکسهائی با رزولوشن پائین این مشکل رو دارند که خودم این عکسها رو تو فتوشاپ با پسوند jpg و رزولوشن بالا ذخیره می کنم و مشکلم حل میشه .
البته این تجربه شخصی خودمه .

lililili
دوشنبه 25 تیر 1386, 11:35 صبح
سلام
من با jpg هم تست کردم 4 تکه شد .
لطفا ضمیمه را ملاحظه بفرمایید .

انگوران
دوشنبه 25 تیر 1386, 12:08 عصر
اگه فتوشاپ داری عکس رو باز کن و از منوی image گزینه image size رو انتخاب کن و در کادر باز شده مقدار width و resolution رو به دو یا سه برابر مقدار فعلی تغییر بده و عکس رو ذخیره کن بعد با عکس جدید ببین مشکلت حل نمیشه ؟

hossein_p30
پنج شنبه 28 تیر 1386, 14:28 عصر
سلام
من از ویزارد Discussion اتاق مباحثه درست کردم.ولی وقتی توی مرورگر نمایشش میدم اخطار میده سرور احتیاج به FrontPage Server Extensions دارد.در حالی که من FrontPage Server Extensions و IIS رو نصب کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید

lililili
یک شنبه 31 تیر 1386, 06:15 صبح
با سلام خدمت شما :

سوال من در مورد Auto Run می باشد یعنی من یک سایت ساختم و آن را میخواهم که به صورت CD به واحدهای دیگر بدهم . وحال می خواهم که این قضیه به صورت auto run باشد و دارای یک فرم شکیل ورودی و دکمه ورود و خروج باشد که هر زمان کاربر cd را در cdrom قرار داد آن فرم ظاهر شود و با فشار دادن کلید ورود وارد سایت من شود ؟؟؟

چگونه ؟ میشه راهنمایی بفرمایید ؟آیا برنامه خاصی دارد یا در همان front page ؟؟؟

ممنون از تحمل شما.

انگوران
یک شنبه 31 تیر 1386, 07:34 صبح
فکر می کنم چیزی که شما مد نظرتون هست رو با نرم افزار flash درست می کنن .

lililili
یک شنبه 31 تیر 1386, 08:37 صبح
سلام مجدد :

1- اگر بخواهم منوهای آبشاری یا Pop up در سایتم درست کنم به چه ترتیبی است ؟

2- چگونه می توان راه دسترسی به design صفحه web را از کاربر گرفت ؟ از طریق frontpage .؟؟؟؟

تشکر از شما .

lililili
چهارشنبه 03 مرداد 1386, 11:33 صبح
سلام

چگونه می توانم Theme دلخواهم ( theme ی که خودم طراحی می کنم ) را در frontpage ذخیره کنم .

انگوران
چهارشنبه 03 مرداد 1386, 12:19 عصر
اگه منظورتون از تم دلخواه تمی هست که با دستکاری تمهای موجود درست میشه که می تونین بعد از اینکه از منوی format گزینه theme رو انتخاب کردی می تونی در کادر باز شده رنگ ، فونت و گرافیک رو تغییر بدی و بعد از اون با save as تم رو به یه اسم دیگه مثلاً lililili ذخیره کنی و ازش استفاده کنی .

lililili
شنبه 13 مرداد 1386, 16:26 عصر
سلام
نه منظورم یک theme کاملا متفاوت هست که اصلا در theme های frontpage نیست

یک theme کاملا متفاوت وحال از این به بعد می خواهم آن را save کنم و مثلا هر ماه از آن theme خودم استفاده کنم {مثلا یک theme فارسی مثل یک سایت فارسی که از راست منوها چیده شده }.

ممنون از لطفتون

انگوران
شنبه 13 مرداد 1386, 16:58 عصر
البته روش استفاده از تم فوق رو نمی دونم ولی اگه درست متوجه منظورتون شده باشم شما با استفاده از امکان shared borders می تونین منوهاتون رو سمت راست صفحه داشته باشین .

lililili
سه شنبه 16 مرداد 1386, 09:22 صبح
سلام
چگونه میتوانم دسترسی user به کدهای frontpage را در صفحه ای که طراحی کردم را بگیرم ؟؟؟؟//

خواهشا زود ....

ممنون از لطف اساتید

lililili
شنبه 31 شهریور 1386, 06:56 صبح
با سلام

من مشکل فونت فارسی در برنامه فرانت پیج دارم یعنی زمانیکه اطلاعاتم را از word و یا excell به داخل frontpage کپی می کنم فونتها به هم می ریزد و ارقام انگلیسی می شود در صورتیکه من فارسی می خواهم باشد

در ضمن گزینه های زیر را در برنامه frontpage تغییر دادم ولی فرقی نکرده
tools / page option / language / unicode (utf- 8) a

و تمامی فونتها هم در سیستمم نصب است
ولی باز در زمان اجرا همه و یا یکی در میان به انگلیسی تبدیل می شود .

چاره چیست ؟