PDA

View Full Version : تولید صفحات استاتیک به کمک asp.net , xml در c#.net

farideh_en
پنج شنبه 21 تیر 1386, 11:15 صبح
با سلام
من می خواستم در برنامم یک رکورد را از دیتابیس بیرون بکشم و به صورت صفحه استاتیک(xml) در اورم اگه کدی در این زمینه با C#.net دارین لطفا کمک کنید

omid_Ahmadi
پنج شنبه 21 تیر 1386, 13:03 عصر
منظور از استاتیک بودن صفحه XML چیه؟

Behrouz_Rad
پنج شنبه 21 تیر 1386, 13:38 عصر
احتمالا منظورشون XHTML بوده...
قالب صفحه رو به صورت Static طراحی کن و در یک فایل html قرار بده.
در این فایل html یک عبارت مثلا با نام myRecord@ در مکانی که قرار هست رکورد نمایش داده بشه قرار بده.
این فایل html رو با استفاده از کلاس StreamReader بخون.
پس از خواندن رکورد از دیتابیس، اون رو با عبارت myRecord@ در متغیر رشته ای حاصل از فراخوانی متد ReadToEnd شی حاصل از StreamReader جایگزین و نتیجه ی حاصل رو در فایل html جدید ذخیره کن.

موفق باشید.

Alireza_Salehi
پنج شنبه 21 تیر 1386, 14:03 عصر
با سلام
من می خواستم در برنامم یک رکورد را از دیتابیس بیرون بکشم و به صورت صفحه استاتیک(xml) در اورم اگه کدی در این زمینه با C#.net دارین لطفا کمک کنید

اطلاعات رو از دیتابیس بخون و بریز توی دیتاست، بعد با متد WriteXML خروجی XML تولید کن بعدش هم توسط XSLT خروجی XML رو که در مرحله قبل تولید کردی به یک فایا HTML یا XHTML تبدیل کن.

farideh_en
شنبه 23 تیر 1386, 08:32 صبح
ممنون از پاسخ همه دوستان من برا بخش اخبار می خوام که این کارو انجام بدم صفحه xml را تونستم که ایجاد کنم حالا می خوام بدونم که چطوری باید این صفحات رو نمایش داد یعنی تو برنامه فراخوانی کرد و مثل سایت های خبری نمایش داد در ضمن من تازه کارم و ممنون میشم اگه منبع خوبی در این زمینه هست معرفی کنید.