PDA

View Full Version : خطای فایل global

brida_kh
پنج شنبه 21 تیر 1386, 12:48 عصر
با سلام
کسی تا حالا با این مشکل برخورد کرده؟

Parser Error
Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: The type 'Global' is ambiguous: it could come from assembly 'c:\inetpub\wwwroot\project\bin\project.DLL' or from assembly 'C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Tem porary ASP.NET Files\project\9e10e24b\15cbf178\App_Code.c4xf4dxi. DLL'. Please specify the assembly explicitly in the type name.

Source Error:

Line 1: <%@ Application Codebehind="Global.asax.cs" Inherits="Global" %>

لازم به ذکره که وقتی فایل global رو از پرو‍ژه حذف میکنم درست میشه.

Behrouz_Rad
پنج شنبه 21 تیر 1386, 13:24 عصر
پوشه ی Project در Temporary ASP.NET Files رو حذف کن.
همچنین پوشه ی bin رو نیز حذف کن و برنامه رو مجددا کامپایل کن و نتیجه رو بگو...

brida_kh
پنج شنبه 21 تیر 1386, 14:06 عصر
:متفکر:تغییری حاصل نشد

Behrouz_Rad
پنج شنبه 21 تیر 1386, 16:46 عصر
من فکر می کنم تو پروژه ای رو در NET 1.1. نوشتی و قصد داری اون رو به NET 2.0. منتقل کنی.
درسته؟

brida_kh
شنبه 23 تیر 1386, 09:14 صبح
آقای راد کاملا درست متوجه شدید.بعد از کلی درگیری متوجه شدم که دات نت سرور رو ارتقا دادن و این مشکلات پیش اومده.
واقعا از راهنمائی و همراهیتون ممنونم

Behrouz_Rad
شنبه 23 تیر 1386, 13:07 عصر
خواهش میکنم.
ساختار فایل Global.asax در دات نت 1.1 و 2.0 تفاوت داره.
در اصل اون چیزی که باعث بروز مشکل میشه، خاصیت Inherits هست که در دات نت 2.0 دیگه در فایل Global.asax وجود نداره.
واسه همین هست که وقتی این فایل رو حذف میکنی، فایل Global.asax ای وجود نداره که باعث بروز این مشکل بشه.
در دات نت 2.0 از قسمت Add New Item یک فایل Global.asax به پروژت اضافه کن و تنها کدهای Server-Side فایل Global.asax ای که در دات نت 1.1 نوشتی رو به اون منتقل کن.

موفق باشید.