PDA

View Full Version : مشکل در جستجوی بین متون فارسی + اضافه کردن فونت

Behnama
جمعه 22 تیر 1386, 18:07 عصر
با سلام
یک مثال از مشکلم مطرح می کنم . مثلا من در یک دیتاست ، کلمه " بانک " رو دارم . وقتی " ب " رو جداگونه search می کنم ( با تابع indexof ) جواب می گیرم . وقتی " انک " رو search می کنم جواب می گیرم . اما وقتی " بانک " رو search می کنم ، چیزی پیدا نمی کنه . مشکل چیه ؟

kSearch = 0
For iSearch = 0 To DS31.Tables("Filters").Rows.Count - 1
jSearch(iSearch) = CStr(DS31.Tables("Filters").Rows(iSearch).Item("متن")).IndexOf(TextBox3.Text)
If jSearch(iSearch) > 0 Then
kSearch += 1
Results(kSearch) = iSearch
EndIf
Next
iSearch = 1
If kSearch = 0 Then
Label3.Text = ""
MessageBox.Show("موردی یافت نشد", "نتیجه جستجو", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information)
Else
Label3.Text = 1 & " از " & kSearch
DataGrid1.CurrentRowIndex = Results(iSearch)
MessageBox.Show(kSearch & vbCrLf & "مورد یافت شد", "نتیجه جستجو", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information)
EndIf

در صمن یک سوال دیگه هم دارم که هرچی search کردم توی سایت پیدا نکردم . می خوام بدونم که برای استفاده از فونتهای خاص خودم مثل یاقوت ، چطور می تونم اونها رو همراه برنامه بفرستم . من وقتی یک text رو با یاقوت می نویسم درواقع دارم از فونت یاقوت در فولدر FOnts استفاده می کنم . پس وقتی به یک کامپیوتر دیگه بره دیگه یاقوت رو نمی بینه . لطفا راهنماییم کنید .

choobin84
جمعه 22 تیر 1386, 18:40 عصر
[/code]در صمن یک سوال دیگه هم دارم که هرچی search کردم توی سایت پیدا نکردم . می خوام بدونم که برای استفاده از فونتهای خاص خودم مثل یاقوت ، چطور می تونم اونها رو همراه برنامه بفرستم . من وقتی یک text رو با یاقوت می نویسم درواقع دارم از فونت یاقوت در فولدر FOnts استفاده می کنم . پس وقتی به یک کامپیوتر دیگه بره دیگه یاقوت رو نمی بینه . لطفا راهنماییم کنید .

باید فونت رو در کامپیوتر مقصد کپی کنید