PDA

View Full Version : دستگاه کارت خوان

FA2007
شنبه 23 تیر 1386, 09:50 صبح
سلام دوستان.من میخوام با سی شارپ برنامه ای بنویسم که با یه دستگاه کارت خوان(حضور و غیاب) از طریق پورت سریال ارتباط برقرار کنه ،اطلاعات رو از روی اون بخونه و اطلاعاتی روی اون بریزه.خیلی سرچ کردم ولی چیز زیادی دستم نیومد.ازتون می خوام که منو راهنمایی کنید.در ضمن منیهکم عجله دارم.thank you:متفکر:

MajerajooyeKhallagh
شنبه 23 تیر 1386, 10:05 صبح
سلام دوستان.من میخوام با سی شارپ برنامه ای بنویسم که با یه دستگاه کارت خوان(حضور و غیاب) از طریق پورت سریال ارتباط برقرار کنه ،اطلاعات رو از روی اون بخونه و اطلاعاتی روی اون بریزه.خیلی سرچ کردم ولی چیز زیادی دستم نیومد.ازتون می خوام که منو راهنمایی کنید.در ضمن منیهکم عجله دارم.thank you:متفکر:
دوست عزیز
نگاهی به لینکهای زیر از MSDN بیاندازید:
ms-help://MS.VSCC.v80/MS.MSDN.v80/MS.VisualStudio.v80.en/dv_vbcn/html/f1303184-fce4-44fb-88b4-aac5f42d5d77.htm

ms-help://MS.VSCC.v80/MS.MSDN.v80/MS.VisualStudio.v80.en/dv_vbalr/html/9015704a-dc35-44bc-bb2d-4a5e7e761449.htm

فکر میکنم بتونه براتون مفید باشه

MH2538
دوشنبه 25 تیر 1386, 11:57 صبح
دوست عزیز
یک راهنمایی کلی :
تو ویژوال استودو 2005 ، کنترل port رو انتخاب کن و روی فرمت کلیک کن.
پایین فرمت می تونی اون کنترا رو ببینی
حالا از event مربوط به DataReceived رو برای این کنترل انتخاب کن .
قاعدتاً الان باید در قسمت کدنویسی باشی.
توی اون بنویس port1.readline و دیگه از اینجا به بعدش واقعاً ساده است.

anubis_ir
دوشنبه 25 تیر 1386, 14:13 عصر
ممنون از این همه راهنمایی.:عصبانی++:

شما با سازنده دستگاه کارتخوان تماس بگیرید. یک dll به شما می‌دهند که اینکار را انجام می‌دهد.
موفق باشید

FA2007
سه شنبه 26 تیر 1386, 13:01 عصر
دوست عزیز
یک راهنمایی کلی :
تو ویژوال استودو 2005 ، کنترل port رو انتخاب کن و روی فرمت کلیک کن.
پایین فرمت می تونی اون کنترا رو ببینی
حالا از event مربوط به DataReceived رو برای این کنترل انتخاب کن .
قاعدتاً الان باید در قسمت کدنویسی باشی.
توی اون بنویس port1.readline و دیگه از اینجا به بعدش واقعاً ساده است.

میشه یکم بیشتر توضیح بدین.
ممنون می شم.

FA2007
سه شنبه 26 تیر 1386, 14:48 عصر
اگه بخوایم یه دستگاه کارت خوان(حضور و غیاب) بخریم چه دستگاهی رو پیشنهاد میکنید؟
چرا؟ اگگه سایتی که بتونه کمک کنه میشناسید لطفا معرفی کنید؟
ممنون

MH2538
چهارشنبه 27 تیر 1386, 08:46 صبح
سلام
در محل کار من نزدیک به 60 دستگاه از مدل PW1400 هست.
احساس می کنم که دستگاه خوبی هم هست . ولی من ارتباط مستقیمی با مسائل این دستگاه نداشتم. ممکنه این برداشت من باشه که این دستگاه خوبه .
آدرس شرکت سازنده اش هم اینه :
http://www.processingworld.com/sppw/default.aspx?page=Document&app=Documents&docId=11553&docParId=11473

رضا عربلو
جمعه 29 تیر 1386, 13:53 عصر
در دنیای امروز از هر چیزیی نمونه ای مجازی می سازند.
مثل Virtual PC, virtual Modem, Vicrtual CD , ...

آیا این دستگاه کارت خوانی که معرفی کرده اید و یا محصولات دیگر شرکت های را می شناسید که یک نرم افزار ویرچوال داشته باشند تا بدون خرید انها نرم افزار مان را تست کنیم.

MH2538
شنبه 30 تیر 1386, 07:57 صبح
سلام
من در مورد این موضوع هیچ اطلاعی ندارم اما می دونم که اکثر سخت افزارهایی که به یک سیستم دیگه متصل می شن تا اطلاعات رو انتقال بدن ، یه شبیه ساز دارند.
حالا اینکه این دستگاه هم همینطور باشه و شرکتش هم حاضر بشه اون رو در اختیار شما قرار بده ، دیگه خدا می دونه و اون شرکت.
ولی فکر کنم شما بتونید با ایمیل زدن به پشتیبانی شرکت اطلاعات کافی کسب کنید.

ضمن اینکه ممنون می شم اگر اطلاعاتی بدست اوردید ، به من هم خبر بدید

FA2007
شنبه 30 تیر 1386, 10:08 صبح
در دنیای امروز از هر چیزیی نمونه ای مجازی می سازند.
مثل Virtual PC, virtual Modem, Vicrtual CD , ...

آیا این دستگاه کارت خوانی که معرفی کرده اید و یا محصولات دیگر شرکت های را می شناسید که یک نرم افزار ویرچوال داشته باشند تا بدون خرید انها نرم افزار مان را تست کنیم.
سلام
منم ممنون می شم اگه اطلاعاتی به دست اوردید توی تاپیک بذارین.

alirzn
سه شنبه 20 فروردین 1387, 10:52 صبح
سلاممن یک دستگاه pw1100 دارم.برای کار با اون هر بار باید ساعت رو تخلیه کنم و سپس dbf رو به sql کانورت کنم. چکار میتونم بکنم که این کار آنلاین بشه. یعنی هر بار که کاربر کارت زد همون لحظه اطلاعات ساعت درون sql بشینهممنون
سلام
در محل کار من نزدیک به 60 دستگاه از مدل PW1400 هست.
احساس می کنم که دستگاه خوبی هم هست . ولی من ارتباط مستقیمی با مسائل این دستگاه نداشتم. ممکنه این برداشت من باشه که این دستگاه خوبه .
آدرس شرکت سازنده اش هم اینه :
http://www.processingworld.com/sppw/default.aspx?page=Document&app=Documents&docId=11553&docParId=11473